Vitajte, Hosť
Užívateľské meno: Heslo: Pamätať si ma
  • Strana:
  • 1
  • 2

TÉMA: Pokec o kresadlách :-)

Pokec o kresadlách :-) 23 feb 2019 15:33 #4975

Pekne -/5 -/5 -/5 moje rúčky sú tu už je väčšina preč ostali mi 3 -*95
Prílohy:

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

Pokec o kresadlách :-) 23 feb 2019 14:26 #4974

Ahojte, tak ja som si tiež vyrobil jedno "imidžové" kresadlo :)

Prílohy:

Posledná úprava: od Smithi.

Pokec o kresadlách :-) 28 mar 2017 11:51 #3531

Rúčky na kresadlách vlastná výroba . Veľké kresadlo má 13x130mm a menšie 8x80mm .

Prílohy:

Pokec o kresadlách :-) 16 aug 2016 19:53 #3244

Suhlasim ohen sa da vykresat aj s kresadlom za 3€ ale samozrejme kvalitou su inde ako napr. Light my fire ale mora...ja ma kresadlo na nazi mora light my fire a som spokojny:)

Pokec o kresadlách :-) 14 jan 2016 19:12 #3060

moje pomôcky na založenie ohňa- mimo iných...
Prílohy:

Posledná úprava: od tonulko3.

Pokec o kresadlách :-) 14 jan 2016 12:27 #3059

• 0rech
  • 0rech-ov Avatar
  • Návštevník
  • Návštevník
Hmm,pekné kresadlo,zdá sa mi,že ešte nepoužité. -/5

Pokec o kresadlách :-) 13 jan 2016 21:57 #3057

• 0rech
  • 0rech-ov Avatar
  • Návštevník
  • Návštevník
Aj si s ním založil oheň?

Pokec o kresadlách :-) 13 jan 2016 20:24 #3054

aj ja mám paracord. náramok na ruku s Číny za 1e a som s ním spokojný.Iskrí ako astatné kresadlá...

Posledná úprava: od tonulko3.

Pokec o kresadlách :-) 13 jan 2016 20:14 #3053

0rech napísal: Mám pozreté všetky videa z tejto stránky,čo sa týka návodov aj recenzii.Nejak náhodou pár mesiacov dozadu,som sa tu ocitol na tejto stránke a môžem povedať,že je najlepšia slovenská,čo sa týka prírody,návodov a recenzii.Podľa mňa je to "UP" (Uhol Pohľadu)ako založiť oheň,len som chcel napísať ,že som si vystačil so zápalkami.Ale v zálohe nosím so sebou pepo,zapalovač aj kresadlo.
Viem diskusia je o kresadlách,ale ako sa hovorí " Starého psa novým kúskom nenaučíš",ale držím sa aj porekadla "Nikdy nehovor nikdy" a možno budem používať len kresadlo.

Ďakujem za pochvaľu neviem či je zrovna najlepšia to nie sú tu u nás aj podstatne šikovnejší zálesáci a zálesácke stránky. Ale snažíme sa zabrať taký širší okruh nie len čisto zálesáctvo ja osobne mám veľa zaujímavých koníčkov rybárčenie, turistiku, huby, rastliny, ryžovanie zlata, históriu, takže by som chcel aby tu bolo všeličo zaujímavé :-) Jasné každému sa páči niečo iné mňa osobne kresadlo a zapaľovanie ohňa kresadlom očarilo no možno nie každému sa to páči. Ako sa hovorí 100ludí 100 chutí 58/
Ešte foto aktuálneho kresadla:

Prílohy:

Pokec o kresadlách :-) 13 jan 2016 19:43 #3052

• 0rech
  • 0rech-ov Avatar
  • Návštevník
  • Návštevník
Mám pozreté všetky videa z tejto stránky,čo sa týka návodov aj recenzii.Nejak náhodou pár mesiacov dozadu,som sa tu ocitol na tejto stránke a môžem povedať,že je najlepšia slovenská,čo sa týka prírody,návodov a recenzii.Podľa mňa je to "UP" (Uhol Pohľadu)ako založiť oheň,len som chcel napísať ,že som si vystačil so zápalkami.Ale v zálohe nosím so sebou pepo,zapalovač aj kresadlo.
Viem diskusia je o kresadlách,ale ako sa hovorí " Starého psa novým kúskom nenaučíš",ale držím sa aj porekadla "Nikdy nehovor nikdy" a možno budem používať len kresadlo.

Posledná úprava: od 0rech.
  • Strana:
  • 1
  • 2
Čas vytvorenia stránky: 0.495 sekúnd