Vitajte, Hosť
Užívateľské meno: Heslo: Pamätať si ma
  • Strana:
  • 1
  • 2

TÉMA: Offroad autá - rybárske, polovnícke proste autá do terénu

Offroad autá - rybárske, polovnícke proste autá do terénu 22 nov 2020 09:21 #5670

• tommytompa
  • tommytompa-ov Avatar
  • Skúsený Zálesák
  • Skúsený Zálesák
  • Získaných poďakovaní 172
Áno ved niekedy dá zabrať dostať sa len niekde blízko lesa keď je všade blato :-D

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

Offroad autá - rybárske, polovnícke proste autá do terénu 21 nov 2020 19:00 #5667

• Smithi
  • Smithi-ov Avatar Autor témy
  • Admin
  • Admin
  • Získaných poďakovaní 380
ÁNo je fajn využívam hlavne na ryby dnes sme boli zbierať šišky na dekorácie -*95 Samozrejme len po bežných jazdených polných cestách s rozumom do lesa s tým plašiť zver nechodím...

Prílohy:

Posledná úprava: od Smithi.

Offroad autá - rybárske, polovnícke proste autá do terénu 20 nov 2020 15:47 #5664

• tommytompa
  • tommytompa-ov Avatar
  • Skúsený Zálesák
  • Skúsený Zálesák
To sa musí parádne jazdiť v teréne na takom stroji :-)

Offroad autá - rybárske, polovnícke proste autá do terénu 13 okt 2020 17:14 #5639

• Smithi
  • Admin
  • Admin
Dnes som bol pozriet na rybach v tomto pocasi taketo auto na nezaplatenie -*95 -*95 -*95

Offroad autá - rybárske, polovnícke proste autá do terénu 11 okt 2020 15:09 #5634

• Smithi
  • Admin
  • Admin
Dakujem kamarat ☺️ teraz vyzera este lepsie mam uz nahodene AT gumy hodim potom fotku alebo video -98

Offroad autá - rybárske, polovnícke proste autá do terénu 10 okt 2020 20:42 #5631

• tommytompa
  • tommytompa-ov Avatar
  • Skúsený Zálesák
  • Skúsený Zálesák
Luky vyzerá to parádne :) skús niekedy dake videjko spraviť :) prajem vela štastných kilometrov :

Offroad autá - rybárske, polovnícke proste autá do terénu 08 okt 2020 17:03 #5630

• Smithi
  • Admin
  • Admin
Tak som vymenil Octaviu za nieco offroadovejsie :) :) Sorento 1.generacie s pevnym ramom, dobrymi najazdovymi uhlami a redukovanou 4x4 sa radi medzi poctive SUV ktore sa nezlaknu ani vacsieho terenu :)

Mám k tomu aj druhú sadu diskou kde sú nahodené A/T gumy Yokohama Geolandar tie už majú lepšie drapáky -*95 nahodím ich na zimu :)

Prílohy:
Nasledujúci užívateľ(ia) povedali ďakujem: tommytompa

Offroad autá - rybárske, polovnícke proste autá do terénu 18 nov 2019 12:55 #5224

• tommytompa
  • tommytompa-ov Avatar
  • Skúsený Zálesák
  • Skúsený Zálesák
Vdaka. Ten Ford je velmi dobre auto a tiez sa mi velmi pacia take offroady s korbou. Mne sa este paci aj Mitsubishi L200 alebo Nissan Navara. Tiež je to môj sen a dúfam že sa raz splní :) zatial som rozmýšlal možno aj nad Ladou Niva u nas po dedine do hôr úplne postačí. 58/

Offroad autá - rybárske, polovnícke proste autá do terénu 18 nov 2019 12:24 #5222

• Smithi
  • Admin
  • Admin
Tak mám radosť že je nás tu viac ktorým sa páčia off-road autá -*95 Pekná je tá Superbka nech ti dlho slúži -98 Ten jeep môže byť tiež fajn :)

Ja poškulujem hlavne po tých pracovných offroadoch pick-up + zakrytá korba tzv. hardtop nech tam môžem nahádzať veľa vecí :) Využívať na koníčky ale aj na prácu napr. taký ford ranger 777/ Ale momentálne je to len taký "sen" -*95 pevne verím že raz sa splní. Možno keď dojazdím octáviu -*987
Prílohy:

Offroad autá - rybárske, polovnícke proste autá do terénu 17 nov 2019 19:25 #5221

• tommytompa
  • tommytompa-ov Avatar
  • Skúsený Zálesák
  • Skúsený Zálesák
Octavia 4x4 je na nezaplatenie Luky :) Ja som tento rok zainvestoval do Skoda Superb 4x4 v outdoor vybave a som spokojny. Tiez som mal predtym octaviu a bol som spokojny. Ale tiez velmi zvazujem nad nejakym SUV alebo by som si chcel zakupit Jeep Cherokee XJ ako druhe auto len na hobby :)
Prílohy:

Posledná úprava: od tommytompa.
  • Strana:
  • 1
  • 2
Čas vytvorenia stránky: 0.336 sekúnd