Vitajte, Hosť
Užívateľské meno: Heslo: Pamätať si ma
  • Strana:
  • 1

TÉMA: Tabaky, e.cigarety, dútniky, kvalitný alkohol - na čom si radi pochutíte :D 18+

Tabaky, e.cigarety, dútniky, kvalitný alkohol - na čom si radi pochutíte :D 18+ 22 máj 2020 11:58 #5553

• Smithi
  • Smithi-ov Avatar Autor témy
  • Admin
  • Admin
  • Získaných poďakovaní 337
Keď je tu takáto téma hodím tu zaujímavý odkaz ako si vypestovať doma tabak pre vlastnú spotrebu, či už na fajčenie alebo ako bio prípravok proti voškám či len ako rastlinnú dekoráciu pre potechu a zaujímavosť. Je tam jednoduchý návod ako pestovať prípadne za 2€ 35 stranová prirúčka ktorú asi neskôr kúpim :D Koho by to zaujímalo tu je link:

akonatabak.webnode.sk/

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

Posledná úprava: od Smithi.

Tabaky, e.cigarety, dútniky, kvalitný alkohol - na čom si radi pochutíte :D 18+ 21 máj 2020 19:36 #5549

• Smithi
  • Admin
  • Admin
Moje 2 fajky a zatial najoblubenejsi tabak. Pri mojom obcasnom "fajceni" verim ze vydrzi aj viac ako rok -*95 -*95 -*95
1. Fajka Vauen Basic 1500 (Nemecká firma)
2. BPK Proseč (Česká firma)
Prílohy:

Tabaky, e.cigarety, dútniky, kvalitný alkohol - na čom si radi pochutíte :D 18+ 21 máj 2020 05:39 #5544

• Smithi
  • Admin
  • Admin
Tu hodím fotky mojich 2 el. cigariet ktoré som sem tam zobral aj do lesa pri kafíčko -*95 Momentálne ich už moc nefajčím ale vyskúšal som dýmku a kvalitný tabak je to tiež príjemný "relax" si občas pobafkať len to tiež nechcem moc preháňať kvôli škodlivosti... Ale myslím že keď si človek sem-tam relaxačne v prírode zabafá a necmúľa to každý deň tak to nieje až také zlé -*95 Ďalšia výhoda dýmky že dym sa nešlukuje nejde do plúc iba si človek vychutná príjemnú chuť v ústach. Neskôr sem hodím foto mojich 2 dýmok.
Prílohy:

Tabaky, e.cigarety, dútniky, kvalitný alkohol - na čom si radi pochutíte :D 18+ 21 máj 2020 05:17 #5543

• Smithi
  • Admin
  • Admin
Tak táto téma bude o našich "nerestiach" zaujímalo by ma na čom si radi v prírode pri kávičke či pri večernom táboráku alebo pri rybačke pochutíte /*87 Kľudne sem hoďte aj fotečky :)

Pozor: Táto téma je len pre dospelých zálesákov! 18+ /*87 -98

• Strana:
  • 1
Čas vytvorenia stránky: 0.339 sekúnd