Tifantex.sk:

www


Doména: https://www.tifantex.sk/maskace-army-shop

Predstavenie firmy: Firma Tifantex vznikla v roku 1994 ešte pod prvým názvom T&N a neskôr zmenila názov na TifanTEX s.r.o. ktorý používa doteraz. Firma bola a už je od začiatku zameraná na výrobu a predaj maskáčových a pracovných odevov. Firma disponuje aj vzorkovou predajňou, ktorú je možné nájst v Lehote pri Nitre, s možnosťou parkovania, a taktiež skladmi o rozlohe 400m2.

Hlavné zameranie: Firma sa venuje širokému spektru predaja produktov, no hlavným zameraním je Army Shop a maskáčové oblečenie a doplny pre náročných, aj menej náročných. U Nás nájdete sebaobranné doplnky, základnú výbavu na polovačku, rybárčenie, airsoft či iné outdoor aktivity. Firma disponuje vlastnou krajčírskou dieľňou kde vyrába pracovné a maskáčové odevy aj pre deti. Zameriavame sa aj na predaj doplnkov do domácností. Šijeme taktiež doplnky do domácnosti, či oblečenie na mieru. Kontaktujte Nás pre ponuku.

Začiatok predaja od: Výroba a predaj už od roku 1995

Cieľ do budúcna: Firma každým rokom rastie a to aj vďaka spokojnosti zákazníkov. Prioritou bude vždy spokojnosť na prvom mieste, dodanie, či bezproblémová výmena tovaru. Určite do budúcna počítame s rozširovním ponuky produktov aj o airsoft či paintball produkty.

Recenzie: Cenová dostupnosť, Rýchlosť vybavenia objednávky, Skoré dodanie a spokojnosť, Pestrosť sortimentu, Promptnosť a profesionalitu, Ceny, Možnosť výberu v kamennom obchode, Miesto a parkovanie.

 Recenzie je možné vidieť aj na Heureka.sk, kde ľudia oceňujú rýchlosť dodania, vybavenia, spokojnosť s tovarom, spokojnosť s reklamovaním produktov, rôznych cien a široký sortiment produktov, vlastnú dieľnu, skladovú dostupnosť a vzorkovú predajňu, v ktorej si tovar môžu bez problémov odskúšať, či vymeniť.

 

Fotografie:

IMG 4239

detsk

predajna 11

predajna 9

predajna 3