Podporte nás:

Kamaráti pokiaľ sa Vám náš projekt Zalesactvo páči a chceli by ste nás podporiť budeme Vám vďačný. Vybavenie, techniku na natáčanie a celí chod týchto stránok si hradíme z vlastného vrecka. Za každý Váš príspevok Vám ďakujeme! Dúfame že náš web a videá budú stále kvalitnejšie a budú mať prínos pre všetkých ľudí, ktorý majú radi prírodu.

 

Podporiť náš projekt Zalesactvo.eu môžete dobrovoľným finančným darom na náš PayPal účet: Podporiť cez PayPal alebo sa môžete stať našim patronom: Patreon Zalesactvo.

 


Prípadne používame aj kryptomenovú peňaženku. Máme radi moderné a pokrokové technológie :-) Možno sa Vám to nezdá ale rádi sledujeme nové trendy vo svete IT, Kryptomien atď :-) Sám mám investované nejaké drobné v zaujímavých projektoch ktoré sledujem. Samozrejme BTC, ETH či projekt Cardano. Rád sledujem napr. Kicoma a jeho Bitcoin kanál. Ak budete mať chuť rád pokecám aj o kryptomenách :-) 

Sme vďačný za každý drobný príspevok:

BTC peňaženka: 32eJKqEckBh4ukXJc2mRGo8mng2XRvtxm4 

 

ETH peňaženka: 0x06cE1e01f66185F471427396403b21EF942ad911 


Prípadne môžete využiť aj naše služby: Popri práci sa venujeme aj podnikaniu v oblasti záhradkárskych služieb. Kosíme pozemky, záhradky a sady v Trenčianskom kraji. Máme radi prácu v prírode na čerstvom vzduchu. Môžete nás nájsť na webe: KosenieTrenčín.

 

Ďakujeme za akúkoľvek podporu! Lesu a prírode zdar!