Vitajte, Hosť
Užívateľské meno: Heslo: Pamätať si ma
  • Strana:
  • 1

TÉMA: Spacáky

Spacáky 18 jan 2016 13:47 #3061

• danco
  • danco-ov Avatar
  • Nováčik
  • Nováčik
  • Získaných poďakovaní 0
ja použivam spacak High Peak Easy Travel je od 9 az do -8 stupnov ale je mali a skladni 35x16cm tak niak a važi 820g. jefak super čo sa tika nosenia na leto a jar bohate stači.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

Posledná úprava: od danco.

Spacáky 11 jan 2016 18:33 #3040

• Smithi
  • Smithi-ov Avatar Autor témy
  • Admin
  • Admin
  • Získaných poďakovaní 355

Lesan napísal: Super darček, ja používam od Mckinley Laguna . limit komfort +3°C a extrém -9°C. Je to taký na jar/jeseň resp. v lete na hory, na to používam ešte obal z vojenského spacieho vaku čsľa do ktoreho ho davam aj s karimatkou aby to držalo pokope,hlavne kvôli ochrane pred špinou a čiastočne aj vodou ale tiež to zvyšuje teplotný komfort. a pokiaľ rátam že bude chladnejšie tak ešte beriem fleecovu deku. V zime som ešte nespal v lese, ale ak by som išiel tak by som bral ešte jeden tenky spacak do toho. musím otestovaž -*98

ináč mam otázku, ake oblečenie zvoliť do spacáku? Ja osobne preferujem čim ľahšie oblečený, vraj oblečenie zabraňuje vyhriatiu spacáku. A tak aj rozmýšľam že ked beriem deku do spacaku tak či nie je vhodnejšie dať deku cez spacak zvonku. +648 -*95

Tak tak tiež som počul tak že do spacáku sa netreba veľa obliecť lebo nebude hriať. Budem tento nový testovať len v trenkách a uvidím či je to pravda -*95 Zatiaľ som mal len taký veľký vojenský a tam som spal vždy oblečený. Pod spacák hlavne karimatku alebo deku aby nešla zima od zeme.
Nasledujúci užívateľ(ia) povedali ďakujem: jeseter

Spacáky 11 jan 2016 18:22 #3037

• Lesan
  • Lesan-ov Avatar
  • Nováčik
  • Nováčik
  • Získaných poďakovaní 12
Super darček, ja používam od Mckinley Laguna . limit komfort +3°C a extrém -9°C. Je to taký na jar/jeseň resp. v lete na hory, na to používam ešte obal z vojenského spacieho vaku čsľa do ktoreho ho davam aj s karimatkou aby to držalo pokope,hlavne kvôli ochrane pred špinou a čiastočne aj vodou ale tiež to zvyšuje teplotný komfort. a pokiaľ rátam že bude chladnejšie tak ešte beriem fleecovu deku. V zime som ešte nespal v lese, ale ak by som išiel tak by som bral ešte jeden tenky spacak do toho. musím otestovaž -*98

ináč mam otázku, ake oblečenie zvoliť do spacáku? Ja osobne preferujem čim ľahšie oblečený, vraj oblečenie zabraňuje vyhriatiu spacáku. A tak aj rozmýšľam že ked beriem deku do spacaku tak či nie je vhodnejšie dať deku cez spacak zvonku. +648 -*95
Nasledujúci užívateľ(ia) povedali ďakujem: Smithi

Spacáky 03 jan 2016 18:40 #3036

• Smithi
  • Smithi-ov Avatar Autor témy
  • Admin
  • Admin
  • Získaných poďakovaní 355
Aký používate spacák ?

Ja som dostal od priateľky skvelý darček do prírody kvalitný spacák českej značky Pinguin model Topas comfort muži -7C extrém -25C. Bude super na jarné, letné a jesenné pobyty v prírode a na rybách :-)

Kde sa dá kúpiť:
www.gamisport.sk/spacie-vaky/spacaky-tro...55ad9&a_bid=2be6c195

Posledná úprava: od Smithi.
  • Strana:
  • 1
Čas vytvorenia stránky: 0.180 sekúnd