Portál Zalesactvo.eu používa súbory cookie. Používaním tohto webu s tým súhlasíte.

Zakladateľ portálu:

20171118 124007

Lukáš Blaho - Za pomoci tejto stránky by som práve Vám chcel ukázať, že by sme v dnešnej modernej a uponáhľanej dobe nemali zabúdať na to ako je v našej prírode krásne. A mali by sme k úcte a objavovaniu krás našej prírody viesť hlavne naše mladšie generácie. LESU ZDAR!

Janka Horečná - Nadšená turistka a hubárka spolu beháme po kopcoch, lúkach a lesoch, už pár rokov tvoríme šťastný párik. Janka sa stará o editáciu článkov a gramatickú úpravu stránky.

 

Niečo o našej stránke:

original-logos

- Náš internetový portál o prírode www.zalesactvo.eu začal vznikať začiatkom roku 2011.

- V rokoch 2013-2014 sme si vyskúšali prevádzkovanie internetového obchodu s vybavením do prírody. Predávali sme nože značky Mora, Kresadlá, Mačety, Pončá do dažďa a rôzne ďalšie vybavenie.

- Na našom webe nájdete užitočné informácie zo sveta zálesáctva, turistiky, histórie, ďalej informácie o hubách, bylinkách, zvieratách, rybolove a všetkým čo súvisí s prírodou. Pravidelne pre Vás pripravujeme rezenzie vybavenia a nájdete tu užitočné odkazy na overené eshopy, ktoré ponúkajú vybavenie do prírody.

- V súčasnosti by sme chceli stránku ďalej rozvíjať. Postupne pridávať nové informácie, fotky a videá zo sveta prírody. Našim cieľom je priblížiť prírodu a jej poznávanie všetkým ľuďom no hlavne našej mladšej generácii.

- Dúfame, že sa na stránke budete cítiť príjemne a že tu nájdete veľa užitočných informácii. Prírode a lesu zdar!

 

Podporte nás : Kamaráti v prípade že sa Vám páči čo robíme a chceli by ste nás podporiť a zároveň prispieť na chod stránky a tvorbu videí o prírode budeme Vám vďačný. Keďže máme radi moderné, pokrokové technológie máme otvorenú svoju Bitcoin peňaženku. Môžete nám tu zaslať dobrovoľný príspevok v tejto kryptomene.

Bitcoin peňaženka: 1AeL4b83JXdSvHVJmjivvAUcncajk4hhHd

penazenka

Ďakujeme za akúkoľvek podporu!

Dôležité miľníky:

2011 - založenie webu a youtube kanála Zálesáctvo.

2013-2014 - prevádzkovanie internetového obchodu Zálesáctvo.

2015 - naša stránka www.zalesactvo.eu  prekonala návštevnosť 100 000 návštev/rok.

2016 - youtube kanál Lukáš Blaho - Zalesactvo prekonal 1 000 000 pozretí všetkých videí.