Čínske hodinky Smael:

20180516 171323

Kamaráti dnes tu mám pre Vás menší tip na pekné hodinky z Číny. Jedná sa o značku Smael. Sú to lacnejšie napodobeniny hodiniek Casio Mudmaster. Dizajn hodiniek je outdoorovo-športový. Hodinky sú riadne masívne a na ruke ich veru neprehliadnete.

Hodinky Suunto:

suunto hodinky

Kamaráti v dnešnom článku si dáme tip na kvalitné hodinky určené do prírody. Suunto je kvalitná Fínska firma (http://www.suunto.com/ ), ktorá ponúka bohatú ponuku hodiniek pre rôzne aktivity, ktoré sa dajú vykonávať v prírode. Ich hodinky si oblúbili outdoorový nadšenci, turisti, vojaci či športovci (bežci, skialpinisti, horolezci, vodáci, atď...). U nás sa dajú zakúpiť za dobré ceny napríklad v eshope:

Sú to hodinky určené pre aktívnych ľudí, ktorí sa radi pohybujú v prírode a teréne.

Top 10 odolných hodiniek do prírody:

57611005 s

Ahoj priatelia pred nedávnom som si pozeral rôzne odolné hodinky určené do drsnejších podmienok prírody. Našiel som pár zaujímavých kúskov, ktoré sa mi zapáčili. Takže Vám ich dnes predstavím + napíšem k nim nejaké základné funkcie, ktorými disponujú. Do budúcna by som chcel jedny z nich vlastniť.

Outdoorové hodinky sa nekupujú na jeden či dva roky. Vydržia toho podstatne viac. Sú nabité zaujímavými funkciami ako teplomer, výškomer, barometer, kompas niektoré už aj Gps. Poďme si teda predstaviť modely a značky, ktoré sú zaujímavé:

Turistické hodinky:

Dnes si povieme ako si vybrať odolnejšie hodinky, ktoré sú vhodné do prírody a tvrdších podmienok. Takže pokiaľ hľadáte prečačkané hodinky na parádu tento článok asi nebude určený práve Vám. Ostatní, ktorí hľadajú hodinky, ktoré niečo vydržia čítajte kľudne ďalej.

Hodinky na solárny pohon:

q

Kamaráti už ste určite počuli o hodinkách, ktoré na svoj pohon používaju svetlo a slnečné lúče. Aj keď táto technológia na prvé počutie možno vyznie draho opak je pravdou. Takéto hodinky, ktoré nepotrebujú vymieňať batériu sa dajú zohnať za pomerne fajn ceny. Ceny začínajú niekde okolo 50 euro. Na to, že v týchto hodinkách nebudete musieť vymieňať batériu to je slušné.