Vojenské kanady Slovenskej armády S09098:

Kamaráti dnes by sme si predstavili kvalitné kanady, ktoré používajú vojaci OSSR. Jedná sa o kvalitnú slovenskú obuv, ktorá bola ušitá v známej slovenskej firme: OBUV - ŠPECIAL spol. Bardejov. Tieto kanady sa troška ťažšie zháňajú ale dajú sa zohnať na rôznych army bazároch či dobrých army shopoch. Pokiaľ máte radi pevnú vysokú vojenskú obuv, určite sa po nich obzrite.

Maskáče vz.97:

Kamaráti dnes by som Vám rád predstavil moje najobľúbenejšie maskáče do prírody. Jedná sa o vzor 97, ktorý sa používal v ozbrojených silách Slovenskej republiky v polovici 90-tych rokov. Aktuálne sú to už vyradené maskáče a naša armáda ich nahradila novšími modelmi. No medzi ľuďmi sú stále veľmi obľúbené, hlavne pre ich trvácnosť a odolné materiály, z ktorých boli ušité. Veľkú obľubu si získali medzi rybármi, poľovníkmi, hubármi či zálesákmi. 

Obuv Salomon:

20180607 111347

Kamaráti dnes by som Vám rád predstavil moju oblúbenú značku Salomon. Táto značka vznikla vo francúzskych Alpách v roku 1947. Za ten čas sa vypracovala na jednu z popredných značiek turistickej obuvy, lyžiarskej výstroje, bežkárskej výstroje a vybavenia do prírody. Ja sám od nich vlastním dvoje turistické topánky, lyže a lyžiarky. Aktuálne nové Salomonky pribudli aj mojej žienke, ktorá si zakupila parádne outdoorové tenisky tejto značky.

Turistické nohavice - kraťase 2v1 od Zajo:

20180609 103639

Kamaráti na našej dovolenke na Liptove sme sa stavili v Zajo predajni a vcelku ma tam zaujali turistické nohavice 2v1. Z nohavíc sa behom pár sekúnd dajú spraviť parádne kraťase. Pri vysokohorských potulkách, kde sa rýchlo mení počasie sa takéto nohavice môžu skvelo hodiť.

Protišmykové návleky Snowline:

20171226 140630

Kamaráti dnes by som Vám rád predstavil perfektnú vec, ktorá sa hodí každému turistovi. Jedná sa o protišmykové návleky Snowline Chainsen Pro "amatérske mačky" na topánky, v ktorých sa budete aj na ľade cítiť bezpečne!