Sekera Hultafors - Made in Sweden:

Kamaráti dnes si predstavíme špičku medzi výrobcami sekier. Jedná sa o kvalitnú Švédsku značku Hultafors, ktorá má dlhoročné tradície vo výrobe týchto nástrojov. Počiatky výroby siahajú až do roku 1697. Švédsky majstri kováči až do dnešných čias používajú pri výrobe týchto sekier majstrovskú ručnú prácu. Sekery sú kované ručne metódou postupného kutia. To im predurčuje výbornú hustotu ocele, odolnosť a dlhú životnosť. Vďaka použitým kvalitným materiálom (Švédska oceľ, rukoväť z Bieleho orecha) a odbornosťou Švédskych majstrov firma Hultafors ponúka jedny z najlepších sekier na našom trhu. Pokiaľ hľadáte kvalitnú sekeru určite sa pozrite do ich ponuky.

Batohy Viper Tactical:

Kamaráti dnes by som Vám rád predstavil batohy Anglickej značky Viper Tactical. Jedná sa o značku, ktorá sa zaoberá výrobou outdoorových batohov, oblečenia, púzdier v taktickom vojenskom štýle. Ako materiál je väčšinou použitá kvalitná látka Cordura 600D. Tento materiál je veľmi pevný a odolný voči oterom. Preto je priam predurčený na výrobu rôznych batohov a púzdier.

Celta od Snugpak:

20180826 140113

Kamaráti dnes by som Vám rád predstavil šikovnú celtu značky Snugpak. Táto univerzálna celta Vám poskytne skvelý prístrešok pri Vašom táborení v prírode či na rybačkách. Celta je vyrobená z kvalitných a moderných materiálov.

Turistická lekárnička:

20180219 194308

Kamaráti dnes tu mám pre Vás ďalší tip na dôležitú súčasť Vašej výbavy, na ktorú by ste určite nemali zabúdať. Jedná sa o malú, skladnú turistickú lekárničku, ktorú nosievame pri našich potulkách po prírode vždy zo sebou. Nikdy človek nevie kedy ju budete potrebovať. Myslite nie len na seba ale aj na svojich kamarátov, ktorým môžete v prípade poranení pomôcť.

Šikovná sieť na sušenie húb a byliniek:

20171011 170406

Ahoj kamaráti dnes by som Vám chcel dať len taký menší tip na super pomôcku, na ktorú som narazil pri hľadaní na internete. Jedná sa o závesnú skladaciu sieť, ktorá slúži na sušenie húb a rastlín. Bude sa hodiť hľavne luďom, ktorý bývajú na byte a bojujú z nedostatkom miesta na sušenie svojich úlovkov.