Solárna sprcha - tip na leto:

sprcha12

Priatelia, kamaráti dnes tu pre Vás mám jeden tip na letné kempingové akcie a viacdňové rybačky. Túto šikovnú a jednoduchú vecičku sme vyskúšali minulý rok na 3-dňovej rybačke a vcelku sa nám zapáčila.

sprcha121

 

Solárna sprcha:

sprcha1211

O čo sa jedná? Jednoduché pevné vrecúško s uzatváracím vývodom s hadičkou a "sprchovou hlavicou". Po naplnení vrecka vodou je potrebné ho zavesiť na vyšší konár a následne sa môžete začať sprchovať. Objem sprchy je 20 litrov. Vrecko je z jednej strany čierne. V prípade, že si chcete dať večer teplú sprchu stačí naplniť vodou a nechať na slniečku. Voda sa ohreje na viac ako 40 stupňov. Môžete si tak dať príjemnú teplú sprchu v prírode.

sprcha121111

Zároveň pokiaľ ju napustíte vodou studenou a umiestnite do chládku môžete sa počas dňa príjemne ovlažiť.

sprcha12111

Sprchu neodporúčame zbytočne preplňovať stačí tak 10-15l vody. Nakoľko nám sa stalo, že sa nám utrhlo úchytné uško. Nakoniec sme to vyriešili jednoduchým zviazaním a sprcha funguje ďalej.

sprcha12111111

Túto jednoduchú sprchu sa oplatí nosiť hľavne na viacdňové kempingové akcie či rybačky. Človek sa tak priamo v teréne môže príjemne a plnohodnotne osprchovať a hneď sa lepšie cíti.