Jednoduchá fotopasca Spypoint LINK-MICRO LTE:

Dnes tu máme ďalšiu fotopascu, ktorú mi venovala firma IBO aby som ju vyskúšal a otestoval v teréne. Samozrejme som sa tomu potešil a vybral sa nastaviť ju na fajné miestečko do lesa. Nižšie na videu sa môžete pozrieť ako a kde sa mi podarilo fotopascu umiestniť, ako sa ovláda pomocou aplikácie a aké fotografie sa podarilo zachytiť počas jej pobytu v teréne.

Čelovka Olight H2R - už ste niekedy zapálili oheň čelovkou?

Kamaráti dnes si predstavíme profesionálnu čelovku značky Olight. Táto čelovka disponuje extrémnym výkonom, dlhou životnosťou a kvalitným prevedením. Jedná sa o čelovku 2v1, ktorú behom pár sekúnd premeníte na šikovnú mini-baterku. Svoje využitie nájde u zálesákov, poľovníkov, rybárov, skautov, cyklistov ale aj ďalších outdoorových nadšencov. Pokiaľ hľadáte kvalitnú čelovku pozrite si nasledujúce videá z testovania.

Fotopasca Spromise S328:

Kamaráti skôr ako prejdeme k samotnej Spromise S328 si najskôr povieme čo to vlastne fotopasca je a ako funguje. Fotopasca je malé zariadenie, ktoré v sebe ukrýva kvalitný foťák s kamerou, senzor pohybu, neviditeľný prísvit 940nm (nočné videnie) pre snímanie v noci a tie drahšie modely aj SIM kartu s 4G modulom a anténou. Dá sa použiť pri rôznych aktivitách od sledovania zvery, poľovníctva, ochrany majetku, monitorovanie čiernych skládok, obcí a miest. V našom prípade ju budeme používať na fotografovanie a kamerovanie lesných obyvateľov. Fotopascu sa budem snažiť umiestňovať na odľahlé miesta Slovenskej prírody. Za pomoci fotopasce sa Vám troška viac pokúsim priblížiť život v lese a jeho obyvateľov. 

Kvalitné turistické navigácie:

gar11

Kamaráti v dnešnom článku si predstavíme spoľahlivé turistické navigácie, ktoré je vhodné nosiť pri potulkách neznámym terénom. Hodia sa pri pešej turistike, cykloturistike a objavovaní nových miest. Možno sa mnohí z Vás pýtate či sa v dnešnej dobe ešte vôbec oplatí kupovať turistickú navigáciu. Každý už má GPS vo svojom mobile a po stiahnutí napríklad takej aplikácie Locus Map sa mobil premení na skvelú turistickú navigáciu.

Samsung Galaxy S7 Edge - super fotomobil:

20170505 093345

Kamaráti nelakajte sa, stále ste na stránke venovanej prevažne prírode :-) Dnes by som Vám rád predstavil šikovný mobil, ktorý v poslednej dobe často v prírode využívam. Som človek, ktorý má rád praktické veci a práve tieto posledné nové mobilné telefóny sa mi páčia. Pýtate sa prečo ? Hneď Vám to poviem. Technika postupne pokračuje tak dopredu, že už pomaličky netreba nosiť žiadny foťák, kameru či Gps navigáciu. Všetko nájdete v tejto malej kvalitnej hračke.