Fotopasca Wachman Solar 4K :

Ahoj priatelia, dnes si predstavíme fotopascu, ktorú aktuálne považujem za jednu z najlepších v pomere cena/výkon. Za cenovku 149€ Vám ukážem fotopascu, ktorá nahráva do 4K, má solárny panel, vstavanú batériu, 30Mpx fotoaparát, kvalitný nočný prísvit a šikovnú aplikáciu na android aj ios. Za danú cenu je to absolútna špička, takže ak hľadáte fotopascu v danej cenovej kategórii do 150€, Wachman Solar Vám môžem určite odporučiť.  Pokiaľ sa pýtate, kde sa dá táto fotopasca zakúpiť, nájdete ju v internetovom obchode roy.sk.

Jednoduchá fotopasca Spypoint LINK-MICRO LTE:

Dnes tu máme ďalšiu fotopascu, ktorú mi venovala firma IBO aby som ju vyskúšal a otestoval v teréne. Samozrejme som sa tomu potešil a vybral sa nastaviť ju na fajné miestečko do lesa. Nižšie na videu sa môžete pozrieť ako a kde sa mi podarilo fotopascu umiestniť, ako sa ovláda pomocou aplikácie a aké fotografie sa podarilo zachytiť počas jej pobytu v teréne.

Čelovka Olight H2R - už ste niekedy zapálili oheň čelovkou?

Kamaráti dnes si predstavíme profesionálnu čelovku značky Olight. Táto čelovka disponuje extrémnym výkonom, dlhou životnosťou a kvalitným prevedením. Jedná sa o čelovku 2v1, ktorú behom pár sekúnd premeníte na šikovnú mini-baterku. Svoje využitie nájde u zálesákov, poľovníkov, rybárov, skautov, cyklistov ale aj ďalších outdoorových nadšencov. Pokiaľ hľadáte kvalitnú čelovku pozrite si nasledujúce videá z testovania.

Fotopasca Spromise S328:

Kamaráti skôr ako prejdeme k samotnej Spromise S328 si najskôr povieme čo to vlastne fotopasca je a ako funguje. Fotopasca je malé zariadenie, ktoré v sebe ukrýva kvalitný foťák s kamerou, senzor pohybu, neviditeľný prísvit 940nm (nočné videnie) pre snímanie v noci a tie drahšie modely aj SIM kartu s 4G modulom a anténou. Dá sa použiť pri rôznych aktivitách od sledovania zvery, poľovníctva, ochrany majetku, monitorovanie čiernych skládok, obcí a miest. V našom prípade ju budeme používať na fotografovanie a kamerovanie lesných obyvateľov. Fotopascu sa budem snažiť umiestňovať na odľahlé miesta Slovenskej prírody. Za pomoci fotopasce sa Vám troška viac pokúsim priblížiť život v lese a jeho obyvateľov. 

Kvalitné turistické navigácie:

gar11

Kamaráti v dnešnom článku si predstavíme spoľahlivé turistické navigácie, ktoré je vhodné nosiť pri potulkách neznámym terénom. Hodia sa pri pešej turistike, cykloturistike a objavovaní nových miest. Možno sa mnohí z Vás pýtate či sa v dnešnej dobe ešte vôbec oplatí kupovať turistickú navigáciu. Každý už má GPS vo svojom mobile a po stiahnutí napríklad takej aplikácie Locus Map sa mobil premení na skvelú turistickú navigáciu.