Hodinky Suunto:

suunto hodinky

Kamaráti v dnešnom článku si dáme tip na kvalitné hodinky určené do prírody. Suunto je kvalitná Fínska firma (http://www.suunto.com/ ), ktorá ponúka bohatú ponuku hodiniek pre rôzne aktivity, ktoré sa dajú vykonávať v prírode. Ich hodinky si oblúbili outdoorový nadšenci, turisti, vojaci či športovci (bežci, skialpinisti, horolezci, vodáci, atď...). U nás sa dajú zakúpiť za dobré ceny napríklad v eshope:

Sú to hodinky určené pre aktívnych ľudí, ktorí sa radi pohybujú v prírode a teréne.

 

Funkcie, ktoré Suunto ponúka:

hod5454565

Samozrejme vždy záleží od daného modelu a typu hodiniek o ktoré máte záujem. Pri väčšine modelov sú medzi základnými funkciami napríklad: výškomer, barometer, hĺbkomer, teplomer či kompas.

Tie drahšie stroje disponujú aj funkciami ako: GPS, merač srdcového tepu, kompletné monitorovanie Vašej športovej aktivity. Ponúkajú množstvo užitočných funkcii pre aktívnych ľudí, ktorí radi behajú po horách.

Môžeme spomenúť napríklad: akcelerometer, výškový profil a vizualizáciu (trasa, prevýšenie, vertikálna rýchlosť, výstup/zostup), rozpoznanie plaveckých štýlov (počítanie témp, bazénov), podpora multišportových režimov (triatlon, crossfit, terénny beh).

 

 

Odolnosť:

Hodinky Suunto sú konštruované tak, aby vydržali v drsnejších prírodných podmienkach. Sú vodotesné, odolné voči prachu,blatu a menším nárazom.

 

Ponuka hodiniek Suunto: