Vitajte, Hosť
Užívateľské meno: Heslo: Pamätať si ma
  • Strana:
  • 1

TÉMA: Turistika na Veľký Lopeník

Turistika na Veľký Lopeník 09 sep 2018 16:22 #4775

Dnes opäť na Lopeníku pár foto z rozhľadne :) :) :)


Prílohy:

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

Posledná úprava: od Smithi.

Turistika na Veľký Lopeník 11 sep 2016 20:02 #3261

0rech napísal: Zaujímavá rozhľadňa,čo sa týka stavby.To vstupné niekto vyberal?Ja som sa s tým stretol v Rakúsku, bola tam kasička a nápis že sa platí za vstup na rozhľadňu 1€,ale nik tam nebol čo by to vyberal.


Je z nej aj super výhľad na Cz aj SK stranu :) ÁNo vstupné tam vyberajú nejaký český trampovia majú tam stánok kde sa platí inak ťa tam nepustia... + tam predávajú suveníry + pivko (Odporúčam značku Uherský brod fakt fajn pivo /*87 )

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

Turistika na Veľký Lopeník 11 sep 2016 19:31 #3260

  • 0rech
  • 0rech-ov Avatar
  • Návštevník
  • Návštevník
Zaujímavá rozhľadňa,čo sa týka stavby.To vstupné niekto vyberal?Ja som sa s tým stretol v Rakúsku, bola tam kasička a nápis že sa platí za vstup na rozhľadňu 1€,ale nik tam nebol čo by to vyberal.

Prílohy:

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

Turistika na Veľký Lopeník 11 sep 2016 18:59 #3258

Posielam pár fotiek z pohraničnej rozhľadne ktorá leží na hranici CZ a SK na vrchole Veľký Lopeník. Na vstup na rozhľadňu si je potrebné pripraviť 1€ vstupné čo som bol trocha prekvapený keďže som ešte na žiadnej rozhľadni neplatil -*95 Išli sme z dedinky Nová Bošáca cca väčšia polka cesta po asfaltke cez osadu Grúň. Je tam aj pamätník padlým vojakom Sovietskeho zväzu... Potom druhá polka cesta krásnym bukovým lesom... Od Novej Bošáce až po Lopeník skoro stále do kopca takže hľavne v teple ako dnes sa človek našlape -*95
Neskôr pridám aj video a článok a viac fotiek z turistiky -98Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

Posledná úprava: od Smithi.
  • Strana:
  • 1
Čas vytvorenia stránky: 0.481 sekúnd