Vitajte, Hosť
Užívateľské meno: Heslo: Pamätať si ma

TÉMA: Vaše posledné nákupy :)

Vaše posledné nákupy :) 22 jún 2020 04:18 #5584

• tommytompa
  • tommytompa-ov Avatar
  • Skúsený Zálesák
  • Skúsený Zálesák
  • Získaných poďakovaní 172
Fíha :-) Tak na takej burze by som raz chcel byť. U nás som nikdy nič podobné nevidel.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

Vaše posledné nákupy :) 21 jún 2020 11:30 #5582

Dnes som navštívil armyburzu , ktorá sa konala neďaleko môjho bydliska v jazdeckom areáli.Vecí tam bol veľký výber.Obuv,oblečenie,voj.výstroj a náradie, zdravotný materiál,ale aj nože, ďalekohľady a všakovaké doplnky.Zaujali má voj.kabáty zo Slovenska.Kúpil som si tam nórske vojenské jedlo na jeden deň.Tieto sú známe svojou kvalitou a dobrou chuťou.Do práce som si kúpil kombinovaný nožík s príborom.Na tunajšie pomery celkom dobré ceny.Veľa vecí bolo od Mil-Tec-u,ale väčšina originál vojenské.

Posledná úprava: od Baldur.

Vaše posledné nákupy :) 19 jún 2020 12:22 #5580

• tommytompa
  • tommytompa-ov Avatar
  • Skúsený Zálesák
  • Skúsený Zálesák
Ahojte páni :) Tak po dlhej dobe zvažovania o velkom ruksaku na 3 az 5 denné pochody som sa nakoniec rozhodol aj pre dobrú cenu a zakúpil som si ruksak od Pentagonu. Je to model Deos a velkosť je 65l. Plus má prídavné kapsy o velkosti 2x5l. Ďalej som si zakúpil aj klasický ruksak assault o velkosti skoro 30l. Plus Flaška od helikonu1l a zopár tipov na nej ako viazať uzly :) Taktiež som vám aj odfotil čo všetko som do neho napratal a ešte ostalo miesto na st ravu.
Nasledujúci užívateľ(ia) povedali ďakujem: Baldur

Vaše posledné nákupy :) 21 máj 2020 19:03 #5548

• tommytompa
  • tommytompa-ov Avatar
  • Skúsený Zálesák
  • Skúsený Zálesák
Podarilo sa mi konečne po dlhej dobe usporiadiať všetko vybavenie ale ešte plánujem bedničky kúsok nalakovať bezfarebným lakom :)
Prílohy:
Nasledujúci užívateľ(ia) povedali ďakujem: Juzek, Baldur, Gani

Vaše posledné nákupy :) 06 mar 2020 08:48 #5393

• Gani
  • Gani-ov Avatar
  • Nováčik
  • Nováčik
  • Získaných poďakovaní 14
posledný prírastok :D ale zatial som dostal ešte jednu zaujímavú ponuku tak ak by ho niekto chcel tak rovno to spojím s inzerátom za 140 alebo sa môžme dohodnúť :D Fällkniven A1
Prílohy:

Posledná úprava: od Gani.

Vaše posledné nákupy :) 21 feb 2020 07:26 #5362

• Smithi
  • Smithi-ov Avatar Autor témy
  • Admin
  • Admin
  • Získaných poďakovaní 363
To máš pravdu k tej limitke gratulujem -98 Ja som raz dávno u babky čítal jednu knihu ešte spred vojny boli tam také recepty že dnes by sa bežný človek až divil či to bolo normálne ale v tej dobe bolo.:)

Rôzne zálesácke recepty jedly ondatry, vrany, holuby vyberali vtáčie vajcia dnes nepredstaviteľné vtedy bežný jedálniček... Hrozne ma mrzí že som tú knihu neodložil bolo by to zaujímavé čítanie -*95

Posledná úprava: od Smithi.

Vaše posledné nákupy :) 20 feb 2020 20:10 #5359

• tommytompa
  • tommytompa-ov Avatar
  • Skúsený Zálesák
  • Skúsený Zálesák
To teda aj ja :) už mám takých celkom dobrú zbierku a stále pridávam :) Kníh nikdy nieje dosť a v prípade výpadku googla alebo elektriky je to to jediné čo nás zachráni keď si nevieme poradiť :) Tieto som si zohnal z Čiech z aukra :) Tá Bojovat od Lena Cacutta je limitka pre celé Česko-Slovensko bolo preložených len 2000ks (to len taká zaujímavosť čo ma napadla 58/ ) Problém týchto starších knižiek je v tom že velmi ťažko sa už zháňajú a v dnešnej dobe sa knihy väčšinou píšu pre biznis a nie pre ľudí v tom je to čaro tých starých kníh že ešte sú písané s rozumom 58/

Posledná úprava: od tommytompa.

Vaše posledné nákupy :) 20 feb 2020 19:06 #5358

• Smithi
  • Admin
  • Admin
Také staré knihy mám rád býva tam vela zaujímavých vecí na ktoré sa už zabudlo -/5

Vaše posledné nákupy :) 20 feb 2020 15:23 #5356

• tommytompa
  • tommytompa-ov Avatar
  • Skúsený Zálesák
  • Skúsený Zálesák
Tak dnes prišlo zopár vecí čo som si pozháňal. Nôž Glock FM81 patadny nožík potreboval som niečo čo sa nebojím kúsok doškriabať takže preto som ho zvolil hlavne na bushcraft. Knihy Zálesácka Kuchine rok 1970 parádna knižka informácie od rozkladania ohňa cez typy ohnísk až po fajné recepty. Kniha Bojovat a Bojový Manuál. Pre niekoho kto sa zaujíma kúsok o vojsko a taktiku boja. A ako posledné na využitie doma aj v prírode malý moka kávovar od výrobcu Bialetti asi na 2 šálky kávy :)
Prílohy:

Vaše posledné nákupy :) 12 feb 2020 10:43 #5338

• Smithi
  • Admin
  • Admin
Tak dnes som na jednej FB skupine o nožoch objavil EKA Nordic W12 CamoWood predával ho jeden chalan čisto nový za fajn peniaz :) Zobral som na skúšku túto Švédsku značku som ešte namal takže sa teším na odskúšanie

Posledná úprava: od Smithi.
Čas vytvorenia stránky: 0.432 sekúnd