Vitajte, Hosť
Užívateľské meno: Heslo: Pamätať si ma

TÉMA: Vaše posledné nákupy :)

Vaše posledné nákupy :) 28 apr 2019 15:22 #5086

Nie je zač :)

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

Vaše posledné nákupy :) 24 apr 2019 14:01 #5083

Vďaka Luky za odporučenie -98
Prílohy:

Vaše posledné nákupy :) 04 apr 2019 08:28 #5058

Ahoj Orech, musím ťa pokarhať pretože presne kvôli tebe budem o 150€ lahší. :D Dal si mi chrobáka do hlavy a idem do toho aj ja. Rozhodoval som sa medzi tou čo máš ty ale nakoniec vyhrala gorka 5 lebo má aj kolenačky a lakťačky čo sa mi pri tréningu hodí ale na zimu asi dokúpim presne takú ako máš ty. Pozeral som a celkom pekne sa to dá kombinovať s CADPAT maskovacím vzorom od invade gear. :)

Posledná úprava: od Gani.

Vaše posledné nákupy :) 01 apr 2019 00:09 #5053

Vaše posledné nákupy :) 29 mar 2019 10:09 #5046

Prílohy:

Vaše posledné nákupy :) 20 mar 2019 17:41 #5026

Nech ti dobre slúži -/5

Vaše posledné nákupy :) 20 mar 2019 14:33 #5024

Tak a nový "drevák" je doma.
Prílohy:

Posledná úprava: od mivym2.

Vaše posledné nákupy :) 11 feb 2019 18:24 #4941

Ahoj,Orech,áno staré dobré maskáče...strávil som v nich dva roky prazdnin/*82
Aj ja som rozmýšľal,že si ich z nostalgie kúpim...no možno raz...
Táto ruská gorka je však úplne iný level...

Posledná úprava: od Baldur.

Vaše posledné nákupy :) 09 feb 2019 23:14 #4933

• 0rech
  • 0rech-ov Avatar
  • Návštevník
  • Návštevník

Baldur napísal: Niekedy v polovici januára mi prišiel balík z Ruskej federácie a v ňom Gorka,čiže typické ruské oblečenie.Tento druh odevu sa používa v ruskej armáde,ale používajú ho i poľovníci,turisti,milovníci oddychu v horách a dokonca je to obľúbená pracovná odev.
Stáva sa populárnou odevou i v západnej európe a iných častiach sveta hlavne pre svoju funkčnosť,kvalitu spracovania ,mnohými variantami použitej kamufláže ale i látky.Gorky sú mimoriadne odolné a trvácne .Viac informácií ziskate ale na internete.
Ja by som Vám chcel priblížiť tú ktorú som si objednal tu:
kamuflage.ru/kostjum-gorka-na-flise-cifra.html?currency_id=3

Na odkaze je presne tá ktorá mi prišla asi do mesiaca od objednávky.Dva týždne som čakal kým ju ušijú a asi dva týždne trvala cesta do Nórska.Táto firma patrí medzi najlepšie v rusku,čo sa týka výroby goriek.Aj ich prístup bol skutočne nadštandardný oproti niektorým naším a zahraničným e-shopom.Neustále ma mailom informovali v akom štádiu sa moja objednávka nachádza.Gorky šijú prakticky na mieru,lebo i keď si vyberiete "tabuľkovú"velkosť,je možnosť dopísať presné rozmery tela podľa ktorých sa gorka vyrobí.Mne sadla skutočne výborne.Nebudem tu ale rozpisovať TTD to všetko si prečítate na stránke výrobcu.Chcem sa len podeliť so svojimi skúsenosťami s oblečením.To ma fakt nesklamalo.Je ľahké,praktické a veľmi prijemne sa nosí.Všetko je prešité kvalitne,presne a oblek plní svoju funkciu.Je teplé,vode odolné a vietor ho neprefúka.Exponované miesta sú zosilnené.Dokonca ani pád na kamene nezanechal na kolenách žiadnu známku poškodenia.
Pri výbere som sa riadil viacerými recenziami a farbu som zvolil podľa prírody tu v Norsku.Na leto sa chystám objednať letnú verziu v kamufláži "moch"ktorá sa hodí viac na Slovensko,kde ju budem používať.
Cena tejto konkrétnej bola v decembri 2018 asi 73,50€ a s poštovným ma vyšla na 105€.
Ako som pozeral na jednom slovenskom a jednom českom e-shope vyšla ma o 15 až 20€ lacnejšie.Neviem však ako to je s poštou na Slovensko.
Ďalšie skúsenosti po čase nosenia Vám rád sprostredkujem.:)

Ja do lesa nosím ihličkové maskáče vz.60.Som na ne zvyknutý,aj mi vyhovovali. Už mi dosluhujú,tak som na nete pozeral,či sa dajú ešte kúpiť.Cena od 80-100€! Na military burzách to isté. +648 Dal si mi chrobáka do hlavy,nie som ochotný dať 100€ za staré 50 ročné maskáče. -/5

Posledná úprava: od 0rech.

Vaše posledné nákupy :) 06 feb 2019 09:26 #4928

Ahojte plánujem si kúpiť nejaký daľekohlad pretože ten starý čo som mal sa už rozpadol
mal som nejaký Carrera 10x40 a plánujem kúpiť niečo podobné možno niečo čo dokáže dovidieť ďalej -*95 tento bol asi cca na 1000m . Poradťe niečo čo je celkom fajn alebo ukážte aký používate vy nech sa trochu inšpirujem. :)

Čas vytvorenia stránky: 0.600 sekúnd