Vitajte, Hosť
Užívateľské meno: Heslo: Pamätať si ma

TÉMA: Vaše posledné nákupy :)

Vaše posledné nákupy :) 03 jan 2020 20:57 #5274

Tak akurát došla :-)

Podla mňa žiadny problém. Nejdeš robiť monitoring verejného priestranstva či fotiť ľudí. Fotopasca na zver sa dáva na miesta kde ľudská noha väčšinou za celí rok ani nevstupi :-) A ak by aj náhodou tak foto človeka samozrejme vymažem a nebudem ho nikde zverejňovať. Treba byť aj opatrný a vyberať fleky kde nikto nechodí aj s toho dôvodu že by Vám ju mohol niekto ukradnúť. Nejedná sa o lacné zariadenie. Toho sa asi bojím najviac -*95 Myslím pokiaľ sa človek toho bude držať a nevycapí to niekde na frekventovaný turistický chodník tak bez problémov :-) Poľovníci ich používajú bežne už roky.
Prílohy:

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

Vaše posledné nákupy :) 03 jan 2020 18:52 #5273

Ešte by ma zaujímalo či ste sa niekto nestretli ako je to legislatívne z používaním fotopascí v lese. -*9

Vaše posledné nákupy :) 02 jan 2020 21:00 #5272

Luky veľmi dobrý nápad -/5 už teraz sa teším na nejaké prvé foto

Posledná úprava: od Pavelka.

Vaše posledné nákupy :) 02 jan 2020 20:55 #5271

Kamaráti tak som si dnes objednal fotopascu :) Pôvodne som chcel len niečo lacné do 100€ ale keď som pozrel na tie fotky a videá bolo to dosť bieda... A tak ma napadlo že objednám niečo kvalitnejšie a skúsim Vám potom vytvoriť na youtube novú sekciu Lov s fotopascou.

Mám vcelku zaujímavý nápad na točenie videí kde by som Vám ukázal výber miesta, zamaskovanie fotopasce a následné videjka zvery ktorá sa ukáže. Ak sa to teda podarí :) Myslím že to bude fajn sekcia a opäť troška posunie náš kanál bližšie k prírode. Sám sa už teším na zaujímavé zábery zvierat z prírody. Chcel by som vyskúšať natočiť lesné zvieratá, vtáctvo, zvieratá ktoré žijú pri vode a rôzne zaujímavé biotopy... Viac Vám poviem v nejakom najbližšom videu :)

No a objednal som nakoniec fotopascu Spromise S328 natáča pekné videá Full HD1080p 30fps má 30Mpx snímač , rýchlospúšť 0,6sekundy a posiela upozornenia cez mms či email :)

Pevne verím že sa Vám to bude páčiť :)
Prílohy:

Posledná úprava: od Smithi.

Vaše posledné nákupy :) 18 dec 2019 18:37 #5259

Vyzerá super -/5 už sa teším keď bude plný hríbov :-D

Vaše posledné nákupy :) 15 dec 2019 19:04 #5258

Dnes na vianočných trhoch som si kúpil krásny pletený košík do novej hubárskej sezóny :) Keďže starý už má toho za tie roky zasebou dosť a pomaličky dosluhuje. Za cenu 10€ od starého pána prútikára paráda :)
Prílohy:

Vaše posledné nákupy :) 10 nov 2019 15:45 #5204

Hoď potom nejaké info čo si kúpil a ako to funguje -98 -98 -98

Vaše posledné nákupy :) 08 nov 2019 19:59 #5203

Ahojte. Mám v pláne si zakúpiť filter na vodu niečo malé lahké do batohu. Máte niekto nejaké skúsenosti s nimi ? Pozeral som značku Sawyer podla recenzií vyzerá fajn len či to nieje zaplatená značka -*95 ak náhodou máte tip na nejakú alternatívu rád si pozriem :)

Vaše posledné nákupy :) 03 okt 2019 12:08 #5186

Fajne nech ti dobre slúži -/5

Vaše posledné nákupy :) 01 okt 2019 19:33 #5184

Ahojte dlhšie som tu nebol no za ten čas som niečo nadobudol. Tu prikladám fotky Gorky 5 z tej istej stránky ako má Baldur. Fotka je ešte zo 14. mája 2019. KeĎže je to demi sezonny oblek tak skúsenosti s ním získavam až teraz keď nieje tak teplo no postupne by som sa s vami chcel s ními podeliť. :) Momentálne bola u nás včera výstraha 2. pred vetrom takže som si ho užil v chlade a musím povedať že neprepustil absolútne nič :)
Prílohy:

Čas vytvorenia stránky: 0.274 sekúnd