Vitajte, Hosť
Užívateľské meno: Heslo: Pamätať si ma

TÉMA: Obľúbená obuv do prírody

Obľúbená obuv do prírody 03 feb 2019 18:11 #4918

Kanady Slovenskej armády S09098 - Bardejov

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

Obľúbená obuv do prírody 28 máj 2018 17:34 #4675

No tie Alolo ma zaujali. -98 Tie Salomon vyzerajú dosť dobre aj ja do budúcna plánujem na zimu salomonky kúpiť. Do obuvi sa oplatí investovať. -/5

Obľúbená obuv do prírody 27 máj 2018 18:23 #4671

Asola sú ľahké a pohodlné.No do najťažšieho terénu by som si ich nebral.Na to mám tie alfy.Je na nich tuším značka pre nízko aj vysoko horskú turistiku.Nie je to pracovná,ale turistická obuv,veľmi pevná a odolná.Bežne v nich chodím po vode až takmer po vrch.Nikdy nepremokli.Vždy pred turou ich napušťam bezfarebným krémom na obuv.
No a ešte k tým zimným Salomonkám.Mám ich už druhú zimu a nosím ich aj v praci,takže dostávali zabrať.Sú veľmi teplé a vyrobené z kvalitných materiálov,lebo nikde sa noha neotlaca a nič sa neodiera.Ani z vnútra ani zvonka.
Prílohy:

Obľúbená obuv do prírody 26 máj 2018 18:34 #4670

No to máš dobrú obuv -/5 A tie Alfy to sú nejaké pracovné topánky či to sú také turistickejšie skôr? No tam musia byť nádherné vychádzky v Nórsku. Tam aj poriadnu obuv treba. Mammut sú kvalitné čo som počul od kamarátov poľovníkov no ja som dal na Lukášové video o Planikách a investoval som do nich a nadmieru som spokojný. Nosím ich celý rok na poľovačky na túry všade. A salomonky tak isto. -98 A tie ASOLO sú aké ?

Obľúbená obuv do prírody 25 máj 2018 20:31 #4669

Ja nosím teraz do lesa len Alfy.Sú to také "kanady",čo veľa vydržia.Terén je tu v lese,kde chodím, dosť náročný,žiadna turistická cestička.A aj dosť mokro.No a tiež sa bojím,aby som si nevyvrtol členok,ako už dva krát v minulosti.
Ale keď idem na túru po horských chodnikoch obuvam si Mamuty.Sú síce trochu ťažké,ale odolné,tvrdé s plechom v podrážke.
No a na Slovensku nosím Asola.Členkove,ľahké a pohodlné topánky.

Čo sa týka práce jazdím tu autobusom...
Prílohy:

Posledná úprava: od Baldur.

Obľúbená obuv do prírody 23 máj 2018 18:50 #4663

No žiaľ u nás v Žiline je takýto servis. Vďaka za popis krajiny krásne si mi to priblížil a vďaka za fotku. Je tam prekrásne -/5 hádam sa mi to raz splní. A ak sa môžem opýtať akú prácu tam robíš? Toto sú tie moje planiky perfekt a salomonky taktiež ale servis 0 bodov u nás.
Prílohy:

Obľúbená obuv do prírody 21 máj 2018 20:21 #4661

Ja som ich zatiaľ nemal dôvod opravovať.Nosím ich takmer celý rok teda asi od septembra do mája,lebo je to zimná obuv a používam ich aj v práci.Pravda je,že v nich veľa nenachodím,do práce chodím autom.No ako som už písal,nie je problém tu obuv vrátiť,alebo vymeniť.Tak vlastne neviem či tu vôbec niekto rieši opravu...
Čo sa týka Norska je to pekná zem,veľmi členitá s množstvom ostrovov,zálivov a dlhých fjordov,lemovaných vysokými skalnatými kopcami po ktorých steká množstvo vodopádov,ktoré napájajú mnohé jazerá a jazierka.Seh sa tu drží veľmi dlho a na mnohých miestach po celý rok.Hlavne v západnej časti Norska pri pobreží,kde žijem často prší.Dažde prináša Golfský prúd,ktorý má vliv na počasie v tejto oblasti a je trochu odlišné od zvyšku krajiny.

Verím,že sa ti podarí splniť sen a Norsko navštíviš.Určite to bude stáť za to. -/5
Prílohy:

Obľúbená obuv do prírody 21 máj 2018 17:42 #4660

A ty si ich kde dal servisovať si keď sa ti pokazili? No v Nórsku tam musí byť prekrásne raz by som tam tiež chcel ísť to je moja visnívaná krajina. -/5 */8

Obľúbená obuv do prírody 18 máj 2018 19:18 #4653

David18 napísal: Smithi nemáš zač -98 No tu sa to takto rieši aspoň tu u nás v ZA. Odkiaľ si ty Baldur že máš tak kvalitný servis? -/5

Ahoj David18.Samozrejme pochádzam zo Slovenska,ale žijem prevažne v Norsku.

Obľúbená obuv do prírody 18 máj 2018 17:33 #4652

Smithi nemáš zač -98 No tu sa to takto rieši aspoň tu u nás v ZA. Odkiaľ si ty Baldur že máš tak kvalitný servis? -/5

Čas vytvorenia stránky: 0.296 sekúnd