Portál Zalesactvo.eu používa súbory cookie. Používaním tohto webu s tým súhlasíte.

Hľadáte kvalitné turistické vybavenie? Pozrite si Slovenskú značku ZAJONakupovať TU.

Vitajte, Hosť
Užívateľské meno: Heslo: Pamätať si ma
  • Strana:
  • 1
  • 2
  • 3

TÉMA: Obľúbená obuv do prírody

Obľúbená obuv do prírody 1 týždňom 3 dňami pred #4641

• Baldur
  • Baldur-ov Avatar
  • NEPRÍTOMNÝ
  • Začiatočník
  • Dostali ste poďakovanie 31
David18 napísal:
Salomon sú super topánky na leto ale majú jednu nevýhodu teda aspoň tie moje mali. Pred rokom som si kúpil Salomonky a mesiac dozadu sa mi odlepila podrážka. Tak som dal reklamovať ich a jedine čo spravili bolo že mi ich zalepili. Ako bral som to že dobre ale keď ich teraz nosím citím že to už neni ono. Takže u mňa klesli kvôli servisu. Radšej by som teraz už bral asi La sportivi alebo Mammut. Ale to je len moja skúsenosť s nimi. -98

Ahoj,ja mám tiež veľmi dobré skúsenosti s touto značkou a to nie len s letnou,ale aj zimnou obuvou.Dobre sedí a vydrží veľa.
Čo sa týka reklamácie,neviem prečo slovenskí "podavači"takto primitívne riešia opravy.Mne tu bez problémov vrátia peniaze,alebo obuv vymenia.To je o prístupe k zákazníkovi...
Administrátor zakázal verejnosti prispievať.

Obľúbená obuv do prírody 1 týždňom 3 dňami pred #4642

• Smithi
  • Smithi-ov Avatar
  • NEPRÍTOMNÝ
  • Admin
  • Zálesák, Rybár, Hubár
  • Dostali ste poďakovanie 255
Baldur napísal:
David18 napísal:
Salomon sú super topánky na leto ale majú jednu nevýhodu teda aspoň tie moje mali. Pred rokom som si kúpil Salomonky a mesiac dozadu sa mi odlepila podrážka. Tak som dal reklamovať ich a jedine čo spravili bolo že mi ich zalepili. Ako bral som to že dobre ale keď ich teraz nosím citím že to už neni ono. Takže u mňa klesli kvôli servisu. Radšej by som teraz už bral asi La sportivi alebo Mammut. Ale to je len moja skúsenosť s nimi. -98

Ahoj,ja mám tiež veľmi dobré skúsenosti s touto značkou a to nie len s letnou,ale aj zimnou obuvou.Dobre sedí a vydrží veľa.
Čo sa týka reklamácie,neviem prečo slovenskí "podavači"takto primitívne riešia opravy.Mne tu bez problémov vrátia peniaze,alebo obuv vymenia.To je o prístupe k zákazníkovi...

Ono na Slovensku je toho viac zaostalého bohužiaľ ...

Obľúbená obuv do prírody 1 týždňom 2 dňami pred #4652

• David18
  • David18-ov Avatar
  • NEPRÍTOMNÝ
  • Zálesák
  • Poľovník.
  • Dostali ste poďakovanie 25
Smithi nemáš zač -98 No tu sa to takto rieši aspoň tu u nás v ZA. Odkiaľ si ty Baldur že máš tak kvalitný servis? -/5

Obľúbená obuv do prírody 1 týždňom 1 dňom pred #4653

• Baldur
  • Baldur-ov Avatar
  • NEPRÍTOMNÝ
  • Začiatočník
David18 napísal:
Smithi nemáš zač -98 No tu sa to takto rieši aspoň tu u nás v ZA. Odkiaľ si ty Baldur že máš tak kvalitný servis? -/5

Ahoj David18.Samozrejme pochádzam zo Slovenska,ale žijem prevažne v Norsku.

Obľúbená obuv do prírody 6 dňami 5 minútami pred #4660

• David18
  • David18-ov Avatar
  • NEPRÍTOMNÝ
  • Zálesák
  • Poľovník.
A ty si ich kde dal servisovať si keď sa ti pokazili? No v Nórsku tam musí byť prekrásne raz by som tam tiež chcel ísť to je moja visnívaná krajina. -/5 */8

Obľúbená obuv do prírody 5 dňami 21 hodinami pred #4661

• Baldur
  • Baldur-ov Avatar
  • NEPRÍTOMNÝ
  • Začiatočník
Ja som ich zatiaľ nemal dôvod opravovať.Nosím ich takmer celý rok teda asi od septembra do mája,lebo je to zimná obuv a používam ich aj v práci.Pravda je,že v nich veľa nenachodím,do práce chodím autom.No ako som už písal,nie je problém tu obuv vrátiť,alebo vymeniť.Tak vlastne neviem či tu vôbec niekto rieši opravu...
Čo sa týka Norska je to pekná zem,veľmi členitá s množstvom ostrovov,zálivov a dlhých fjordov,lemovaných vysokými skalnatými kopcami po ktorých steká množstvo vodopádov,ktoré napájajú mnohé jazerá a jazierka.Seh sa tu drží veľmi dlho a na mnohých miestach po celý rok.Hlavne v západnej časti Norska pri pobreží,kde žijem často prší.Dažde prináša Golfský prúd,ktorý má vliv na počasie v tejto oblasti a je trochu odlišné od zvyšku krajiny.
natur-bilderfranorgesvakresteveier4.jpg

Verím,že sa ti podarí splniť sen a Norsko navštíviš.Určite to bude stáť za to. -/5
Následujúci užívateľ vraví 'Ďakujem': David18

Obľúbená obuv do prírody 3 dňami 22 hodinami pred #4663

• David18
  • David18-ov Avatar
  • NEPRÍTOMNÝ
  • Zálesák
  • Poľovník.
No žiaľ u nás v Žiline je takýto servis. Vďaka za popis krajiny krásne si mi to priblížil a vďaka za fotku. Je tam prekrásne -/5 hádam sa mi to raz splní. A ak sa môžem opýtať akú prácu tam robíš? Toto sú tie moje planiky perfekt a salomonky taktiež ale servis 0 bodov u nás.
IMG_20180523_180542.jpg
Následujúci užívateľ vraví 'Ďakujem': Baldur

Obľúbená obuv do prírody 1 dňom 21 hodinami pred #4669

• Baldur
  • Baldur-ov Avatar
  • NEPRÍTOMNÝ
  • Začiatočník
Ja nosím teraz do lesa len Alfy.Sú to také "kanady",čo veľa vydržia.Terén je tu v lese,kde chodím, dosť náročný,žiadna turistická cestička.A aj dosť mokro.No a tiež sa bojím,aby som si nevyvrtol členok,ako už dva krát v minulosti.
Ale keď idem na túru po horských chodnikoch obuvam si Mamuty.Sú síce trochu ťažké,ale odolné,tvrdé s plechom v podrážke.
No a na Slovensku nosím Asola.Členkove,ľahké a pohodlné topánky.
IMG_20171216_113428-2.jpg

IMG_20161001_122010.jpg

DSC_0047.jpg

Čo sa týka práce jazdím tu autobusom...
Posledná úprava: 1 dňom 21 hodinami pred od Baldur.
Následujúci užívateľ vraví 'Ďakujem': David18

Obľúbená obuv do prírody 23 hodinami 13 minútami pred #4670

• David18
  • David18-ov Avatar
  • NEPRÍTOMNÝ
  • Zálesák
  • Poľovník.
No to máš dobrú obuv -/5 A tie Alfy to sú nejaké pracovné topánky či to sú také turistickejšie skôr? No tam musia byť nádherné vychádzky v Nórsku. Tam aj poriadnu obuv treba. Mammut sú kvalitné čo som počul od kamarátov poľovníkov no ja som dal na Lukášové video o Planikách a investoval som do nich a nadmieru som spokojný. Nosím ich celý rok na poľovačky na túry všade. A salomonky tak isto. -98 A tie ASOLO sú aké ?
  • Strana:
  • 1
  • 2
  • 3
Čas vytvorenia stránky: 0.177 sekúnd

recenzie1