Vitajte, Hosť
Užívateľské meno: Heslo: Pamätať si ma
  • Strana:
  • 1

TÉMA: Victorinox ALOX - Limitované edície (model Pioneer)

Victorinox ALOX - Limitované edície (model Pioneer) 06 sep 2019 09:56 #5163

Tak už mám v zbierke dva ročníky :) :) :)
Prílohy:

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

Victorinox ALOX - Limitované edície (model Pioneer) 03 sep 2019 08:50 #5160

Pár fotiek -98 už je na ceste a ročník 2018 -98

Victorinox ALOX - Limitované edície (model Pioneer) 28 aug 2019 11:07 #5158

Môj Pioneer už mám na ceste aj 2018 do zbierky -98

Victorinox ALOX - Limitované edície (model Pioneer) 23 aug 2019 12:42 #5156

Pár fotiek edície 2019, tento mám na bežné nosenie a ešte jeden mám objednaný do zbierky twn ostane iba v krabičke -*95

Victorinox ALOX - Limitované edície (model Pioneer) 22 aug 2019 12:52 #5155

Ahojte,
ako ste si už určite všimli Victorinox posledné roky vyrába limitované edície svojich aloxovaných nožov.

Jedná sa o tri modely : Classic(58mm), Cadet(84mm), Pioneer(93mm). Keďže mám tieto nože s alox črienkami veľmi rád zakúpil som si poslednú novinku najväčší s trojice Pioneer Alox Limited Edition 2019. Onedlho Vám ho ukážem aj v nejakej recenzii vynikajúci nožíček na každodenné nosenie :) Kúpil som ho na Alze -*95
www.alza.sk/sport/victorinox-pioneer-cha...9942&banner_id=20518

Nedalo mi to a rozhodol som sa že do budúcna si zakúpim ešte jeden ďalší ale ten si nechám na čisto zberateľské účely(nebudem ho používať) :)

Budem zbierať najväčší model Pioneer. Nože sú to kvalitné, elegantne zabalené prvý model je tuším z roku 2015 v modrej farbe a na zadnej strane je vždy vyrazený rok edície.
Na nete v e-shopoch sa dá aktuálne zakúpiť verzia 2019 zlatá a 2018 červená. Staršie modely budem musieť zohnať niekde na ebay nakoľko sa už nepredávajú. Predávajú sa na aukčných portáloch ale samozrejme už drahšie. Tieto edície vychádzajú zatiaľ každý rok tak skúsim sa venovať modelu Pioneer a uvidím či sa mi ich podarí časom všetky zozbierať -*95 Zatiaľ nezbieram nič tak si myslím že to bude pre mňa fajn zbierka k môjmu koníčku ideálna -*95 Pridám Vám sem neskôr nejaké foto -98
Prílohy:

Posledná úprava: od Smithi.
  • Strana:
  • 1
Čas vytvorenia stránky: 0.772 sekúnd