Portál Zalesactvo.eu používa súbory cookie. Používaním tohto webu s tým súhlasíte.

Hľadáte kvalitné turistické vybavenie? Pozrite si Slovenskú značku ZAJONakupovať TU.

Vitajte, Hosť
Užívateľské meno: Heslo: Pamätať si ma
  • Strana:
  • 1
  • 2

TÉMA: Alergia vs vychádzky do prírody :)

Alergia vs vychádzky do prírody :) 7 mesiacmi 2 dňami pred #4202

• kardzi
  • kardzi-ov Avatar
  • NEPRÍTOMNÝ
  • Nováčik
  • Dostali ste poďakovanie 1
Súhlasím s orechom, mňa by alergia nezabrzdila v chodení do lesa
Administrátor zakázal verejnosti prispievať.

Alergia vs vychádzky do prírody :) 7 mesiacmi 7 hodinami pred #4206

• krmo
  • krmo-ov Avatar
  • NEPRÍTOMNÝ
  • Nováčik
  • Dostali ste poďakovanie 1
Tiez uz mam alergiu dlhe roky a beriem na to tabletky, najprv som ich bral iba pocas "sezony" kedy to byvalo najhorsie ale potom tak dobre nezaberali, na radu doktorky som ich zacal brat cely rok a odvtedy je to ovela lepsie takze aj ked je to otravne a mate pocit, ze brat ich cely rok je otravne tak sa to oplati..

Alergia vs vychádzky do prírody :) 6 mesiacmi 1 týždňom pred #4240

• sluno
  • sluno-ov Avatar
  • NEPRÍTOMNÝ
  • Nováčik
ja môžem brať tabletky aj celý rok a aj tak mi to nepomáha a to som už vystriedal troje.. musel som si jedine zvyknúť..

Alergia vs vychádzky do prírody :) 3 týždnami 1 dňom pred #4620

• Smithi
  • Smithi-ov Avatar
  • NEPRÍTOMNÝ
  • Admin
  • Zálesák, Rybár, Hubár
  • Dostali ste poďakovanie 255
Alergia je riadne svinstvo čo vie znepríjemniť život 89/ aktuálne túto sezónu sa mi to akosi riadne zosilnelo oči a hlavne stale smrkanie keď som v prírode ale aj v práci -*97 no a časté kašlanie hlavne navečer cítim že to nie je ok -*97 Samozrejme do prírody chodím to ma nikdy neodradí ale neužijem si to tak keď človek furt soplí, kýcha a pokašliava. Atuálne som začal brať liek Rupafin čo mi alergologička kedysi predpísala ale účinok nič moc -*97 Asi tam budem musieť najbližšie znova skočiť nech mi dá nejaké lieky . Ak by niekto vedel ako sa toho svinstva zbaviť prírodnou formou (najlepšie vyliečiť na stalo nie len potlačiť príznaky) dajte vedieť -98
  • Strana:
  • 1
  • 2
Čas vytvorenia stránky: 0.178 sekúnd

recenzie1