Portál Zalesactvo.eu používa súbory cookie. Používaním tohto webu s tým súhlasíte.

Vitajte, Hosť
Užívateľské meno: Heslo: Pamätať si ma

TÉMA: Tu skapal pes.

Tu skapal pes. 2 týždnami 2 dňami pred #4767

• 0rech
  • 0rech-ov Avatar
  • NEPRÍTOMNÝ
  • Zálesák
  • Dostali ste poďakovanie 110
Zalesáci,nehnevajte sa na mňa,ale nedalo mi to.Táto stránka stagnuje,viazne,komunita umiera! 58* Pár príspevkov od tých istých a dookola to isté.Pri počte 188 členov a založených 142 tém a žiadna nová téma,žiadny príspevok,diskusia!Neverím,že nemáte niečo nové,čo tu nebolo...nejaké tipy na túru,cyklotúru,recepty,skúsenosti,rady,zážitok z prírody.....Určite sa nájde niečo,o čom sa dá podeliť s ostatnými a vytvoriť nové témy a diskusie!
Ak pochopíš krásu prírody, nemôžeš zablúdiť.
Posledná úprava: 2 týždnami 2 dňami pred od 0rech.
Administrátor zakázal verejnosti prispievať.

Tu skapal pes. 2 týždnami 1 dňom pred #4768

• Smithi
  • Smithi-ov Avatar
  • NEPRÍTOMNÝ
  • Admin
  • Zálesák, Rybár, Hubár
  • Dostali ste poďakovanie 262
0rech napísal:
Zalesáci,nehnevajte sa na mňa,ale nedalo mi to.Táto stránka stagnuje,viazne,komunita umiera! 58* Pár príspevkov od tých istých a dookola to isté.Pri počte 188 členov a založených 142 tém a žiadna nová téma,žiadny príspevok,diskusia!Neverím,že nemáte niečo nové,čo tu nebolo...nejaké tipy na túru,cyklotúru,recepty,skúsenosti,rady,zážitok z prírody.....Určite sa nájde niečo,o čom sa dá podeliť s ostatnými a vytvoriť nové témy a diskusie!

Ahoj Orech máš pravdu bohužiaľ ľudia už akosi na diskusné fórka neprispievajú, možno je to aj tým že sa viac rozmohli socialne siete ako Facebook ťažko povedať... Návštevnosti stránky sú tiež dobré každým rokom to ide hore bohužiaľ ľuďom už sa nechce diskutovať... Každopádne ja to tu sledujem skoro denne a vždy sa rád pozriem na nejaký nový príspevok a hlavne foto z prírody :) Lesu zdar +65

Tu skapal pes. 1 týždňom 2 dňami pred #4773

• Baldur
  • Baldur-ov Avatar
  • NEPRÍTOMNÝ
  • Začiatočník
  • Dostali ste poďakovanie 33
Ja by som to nevidel tak čierno.Možno sú ľudia viac vonku v prírode a na vysedávanie pri počítači nemajú čas,alebo ich to nebaví a robia niečo užitočtné.
A tiež si myslím,že je lepšie menej príspevkov,ale hodnotných,ako spústa nezmylov a nič nehovoriacich blábolov,ktoré zahltia stránku.

Tu skapal pes. 1 týždňom 2 dňami pred #4778

• Pavelka
  • Pavelka-ov Avatar
  • NEPRÍTOMNÝ
  • Zálesák
  • Príroda nikdy nezradí srdce, ktoré ju miluje.
  • Dostali ste poďakovanie 99
Tak tak ako baldur hovorí po lete sa to zvrtne a ožije to tu určite :)
„Všetky knihy zožltnú, ale kniha prírody má každý rok nové, nádherné vydanie.“
Čas vytvorenia stránky: 0.153 sekúnd

recenzie1