Vitajte, Hosť
Užívateľské meno: Heslo: Pamätať si ma
  • Strana:
  • 1

TÉMA: Lov rýb v zahraničí

Lov rýb v zahraničí 19 apr 2019 15:07 #5074

Ahoj kamarát ďakujem za pozdrav vo videu milo si ma potešil 58/ super téma dúfam že sem ešte pridáš nejaké úlovky. Makrela na pekáč akurát super :) Ako sa zdravia rybári na SK prajem ti Petrov Zdar!

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

Lov rýb v zahraničí 19 apr 2019 08:33 #5073

Dovolím si založiť novú tému,aby som príspevkami neplevelil iné rybárske témy.V Nórsku sa ryby lovia prakticky celý rok.Lov rýb z mora nie je spoplatnený len občas vás skontroluje hliadka na mori.Viac ako veľkosť ulovených rýb ich zaujíma či má všetko osadenstvo lode záchranné vesty.Pokuta za tento priestupok je zvyčajne 50€ na osobu.
Keď je sezóna nie je problém nachytať ryby aj z brehu,tak ako sa mi to podarilo aj dnes, keď som za hodinu vytiahol tri tresky.Jedna mi však pri brehu spadla z háčika a okrem toho som doplatil na slabú prípravu, keďže som mal na udici slabý silon a ťažšie návnady,ako by mali byť.Tak som prišiel o dve z troch návnad.
Pokiaľ však túžite nachytať väčšie množstvo rýb a hlavne tzv.trofejné kusy je treba sa vybrať na more.No a to už aj niečo stojí.Mám tu zopár priateľov ktorí majú člny a tak občas využijem príležitosť a urobím si výlet na more spojený s rybolovom.Niekto dokonca kladie na dno pasce na kraby,alebo spúšťa silon s návnadami s šesť a viac hácikmi na bóji a tieto sa po čase vyberajú.Lovia sa tu zvyčajne tresky a makrely,ale aj iné druhy rýb.Sú to dravé ryby a tak sa loví na rôzne návnady ako rybky,alebo krevety či malé kraby.Je možné použiť aj časť chytenej a rozporcovanej ryby.

Prílohy:

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

Posledná úprava: od Baldur. Dôvod: Oprava
  • Strana:
  • 1
Čas vytvorenia stránky: 0.236 sekúnd