Vitajte, Hosť
Užívateľské meno: Heslo: Pamätať si ma
  • Strana:
  • 1

TÉMA: Knihy

Knihy 22 feb 2019 20:25 #4973

Dnes som si zohnal túto síce starú ale velmi zaujímavú knižku :) cez týžden mi prídu dalšie dve tak sa teším :)
Prílohy:

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

Knihy 23 okt 2017 11:51 #4195

Pavelka napísal: Tieto si vždy rád pozriem aj keď som ich videl aspoň 100 krát :D

Presne, tie sú super!!!

Knihy 01 okt 2017 20:03 #4099

Tieto si vždy rád pozriem aj keď som ich videl aspoň 100 krát :D

Prílohy:

Posledná úprava: od Pavelka. Dôvod: zmena foto

Knihy 31 jan 2017 16:20 #3405

jeseter napísal: Podelte sa o Vaše obľúbené knihy o bushcrafte, survivale atď. :) Ja mám na túto tému skôr eknihy ale radšej mám papierové. Teraz čítam SAS príručku. Tú pozná skoro každý zálesák, ale všimol som si v nej dosť chýb napríklad to, že pri štiepaní máme udierať kameňom po noži alebo ten obrázk ručného vŕtania nie je moc presný. Vrták by mal byť skôr hrubší než zúžený. Ale inak je na tej knihe dobré že je dosť obsiahla len niektoré veci treba brať s rezervou :)

ÁNo drobných chýb je tam viac ale kniha je to fajna :) Ten kameň treba nahradiť polenom a vrták samozrejme zaoblený :

Zamňa odporúčam:
Všetko o liečivých rastlinách - výborná kniha o bylinkách TOP
Prírodná lekáreň - staršia ale dobrá kniha o bylinkách
101 ako prežiť v prírode - fajn pre menších zálesákov

Prílohy:

Knihy 31 jan 2017 15:52 #3404

Podelte sa o Vaše obľúbené knihy o bushcrafte, survivale atď. :) Ja mám na túto tému skôr eknihy ale radšej mám papierové. Teraz čítam SAS príručku. Tú pozná skoro každý zálesák, ale všimol som si v nej dosť chýb napríklad to, že pri štiepaní máme udierať kameňom po noži alebo ten obrázk ručného vŕtania nie je moc presný. Vrták by mal byť skôr hrubší než zúžený. Ale inak je na tej knihe dobré že je dosť obsiahla len niektoré veci treba brať s rezervou :)

Prílohy:

• Strana:
  • 1
Čas vytvorenia stránky: 0.685 sekúnd