Vitajte, Hosť
Užívateľské meno: Heslo: Pamätať si ma
  • Strana:
  • 1

TÉMA: Odišiel z fórka náš člen 0rech

Odišiel z fórka náš člen 0rech 17 mar 2019 15:08 #5019

Baldur napísal: Ahoj,Lukáš.Môj názor je taký,že si to urobil správne.Chápem,že niekomu to akú ma karmu,alebo koľko dostal poďakovaní môže vadiť.A čo sa týka počtu príspevkov,myslím,že je lepšie mať fórum s menším počtom príspevkov,ale zmysluplných,než fórum plné kecov o ničom....na taký obyčajný pokec by sa hodil chat.
A ďakujem za firestyl.Je trochu mrňavý,ale účel plní.Možno by si nabudúce mohol vyrobiť z tých väčších tyčiek.

Ahoj ďakujem za názor :) Nemáš začo no možno v budúcnosti ešte skúsim objednať nejaké väčšie kresadlá :) Nech ti dobre slúži :)

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

Odišiel z fórka náš člen 0rech 17 mar 2019 14:57 #5015

Ahoj,Lukáš.Môj názor je taký,že si to urobil správne.Chápem,že niekomu to akú ma karmu,alebo koľko dostal poďakovaní môže vadiť.A čo sa týka počtu príspevkov,myslím,že je lepšie mať fórum s menším počtom príspevkov,ale zmysluplných,než fórum plné kecov o ničom....na taký obyčajný pokec by sa hodil chat.
A ďakujem za firestyl.Je trochu mrňavý,ale účel plní.Možno by si nabudúce mohol vyrobiť z tých väčších tyčiek.

Odišiel z fórka náš člen 0rech 16 mar 2019 12:13 #5013

V nastaveniach fórka som vypol zobrazovanie "karmy a poďakovania" pri všetkých prispievateľoch. Troška som s toho sklamaný lebo ma absolútne ani len nenapadlo že niekoho môže štvať to že jeden má viac "karmy či poďakovaní" ako druhý... Takže aby sme aj do budúcna prešli takýmto zbytočnostiam celé som to z fórka odstránil -98 Lesu zdar chlapi 54/*

Posledná úprava: od Smithi.

Odišiel z fórka náš člen 0rech 16 mar 2019 12:04 #5011

Kamaráti dnes ma náš kamarát 0rech požiadal o zrušenie účtu nepáčilo sa mu niečo s Karmou a zo slabou aktivitou na fórku (vraj tu skapal pes ja osobne si to nemyslím ale je to jeho názor )... Takže som jeho žiadosti bohužiaľ vyhovel :( Každopádne prajem mu všetko dobré veľa pekných chvíľ v prírode a ďakujem za jeho pekné fotky a príspevky ktoré tu doteraz vkladal -98 0rech ak by si si to v budúcnosti rozmyslel radi ťa tu opäť uvítame -98 Lesu zdar a nech sa ti darí 54/*

• Strana:
  • 1
Čas vytvorenia stránky: 0.104 sekúnd