Vitajte, Hosť
Užívateľské meno: Heslo: Pamätať si ma
  • Strana:
  • 1

TÉMA: Offroad autá - rybárske, polovnícke proste autá do terénu

Offroad autá - rybárske, polovnícke proste autá do terénu 18 nov 2019 12:55 #5224

Vdaka. Ten Ford je velmi dobre auto a tiez sa mi velmi pacia take offroady s korbou. Mne sa este paci aj Mitsubishi L200 alebo Nissan Navara. Tiež je to môj sen a dúfam že sa raz splní :) zatial som rozmýšlal možno aj nad Ladou Niva u nas po dedine do hôr úplne postačí. 58/

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

Offroad autá - rybárske, polovnícke proste autá do terénu 18 nov 2019 12:24 #5222

Tak mám radosť že je nás tu viac ktorým sa páčia off-road autá -*95 Pekná je tá Superbka nech ti dlho slúži -98 Ten jeep môže byť tiež fajn :)

Ja poškulujem hlavne po tých pracovných offroadoch pick-up + zakrytá korba tzv. hardtop nech tam môžem nahádzať veľa vecí :) Využívať na koníčky ale aj na prácu napr. taký ford ranger 777/ Ale momentálne je to len taký "sen" -*95 pevne verím že raz sa splní. Možno keď dojazdím octáviu -*987
Prílohy:

Offroad autá - rybárske, polovnícke proste autá do terénu 17 nov 2019 19:25 #5221

Octavia 4x4 je na nezaplatenie Luky :) Ja som tento rok zainvestoval do Skoda Superb 4x4 v outdoor vybave a som spokojny. Tiez som mal predtym octaviu a bol som spokojny. Ale tiez velmi zvazujem nad nejakym SUV alebo by som si chcel zakupit Jeep Cherokee XJ ako druhe auto len na hobby :)
Prílohy:

Posledná úprava: od Pavelka.

Offroad autá - rybárske, polovnícke proste autá do terénu 17 nov 2019 15:52 #5218

Super nech ti dobre a dlho slúži ja už by som auto s iným pohonom ako 4x4 ani nechcel -*95 Mi sme dnes vybehli na huby po obyčajnej lesnej ceste kade zvážali drevo všade blata, napršané,aj keď to nieje offroad náhon na všetky 4kolesá na nezaplatenie :-)
Prílohy:

Posledná úprava: od Smithi.

Offroad autá - rybárske, polovnícke proste autá do terénu 15 nov 2019 17:43 #5211

Zaujímavé téma.Ja mám Suzuki Grand Vitara.Je to jednoduché a spoľahlivé auto so stálym náhonom na všetky kolesá, ktorý sa nedá u tejto trojdverovej verzie vypnúť.Motor je 1,6 bez turba čo je trochu málo,ale zas je fajn sprevodovaný a tak je ten malý výkon motora v teréne týmto spôsobom čiastočne nahradený.Horšie je to na ceste do kopca,cítim sa niekedy ako v Avii.No ale tu mi to stačí, keďže maximálna povolená rýchlosť je tu 80km/h.A v zime je to úžasné auto.Na snehu či ľade s pneumatikami s hrotmi ide ako guľa.Horšie je to so spotrebou.Tá sa pohybuje v priemere okolo 10litrov.
Prílohy:

Posledná úprava: od Baldur.

Offroad autá - rybárske, polovnícke proste autá do terénu 14 nov 2019 13:19 #5209

Ja osobne by som do budúcna chcel určite offroad 4x4 nejakú pracovnú verziu s malou korbou využívať ho na prácu aj moje koníčky... Asi jedno z týchto: volkswagen amarok, nissan navara, ford ranger či toyota hilux:) :) :)

Zatiaľ mám len Combika vo verzii 4x4 je fajn len do budúcna by to chcelo niečo viac terénne a väčšie -*987
Prílohy:

Offroad autá - rybárske, polovnícke proste autá do terénu 14 nov 2019 13:06 #5208

Ahoj,
tak ma napadlo na čom chodíte na ryby, huby, poľovky čí zálesácke výlety??? Nemám teraz na myslí niektoré individuá čo zbierajú huby rovno z auta a chodia po hore hlava nehlava to samozrejme neuznávam +89* Ale povedzme si na rovinu pri našich koníčkoch je auto do terénu väčšinou neoceniteľný pomocník samozrejme keď sa jazdí s rozumom. Preprava po rozbitých lesných či poľných cestách do určitého bodu odkiaľ človek vyrazí pešo či už na huby alebo turistiku. Zimné snehové výpravy na naších horských cestách to je v zime pre bežné autá tiež dosť ťažko -*95 a offroad by sa veľa krát zišiel -*95 Pri rybárstve je takéto auto tiež neoceniteľný pomocník -*95 Prípadne cesta na chatu, chalupu v horách atď...

Máte nejakého svojho offroad pomocníka???

• Strana:
  • 1
Čas vytvorenia stránky: 0.788 sekúnd