Vitajte, Hosť
Užívateľské meno: Heslo: Pamätať si ma

TÉMA: Váš oblúbený nôž do prírody ???

Váš oblúbený nôž do prírody ??? 21 dec 2016 12:00 #3329

Nazdar pekná zbierka -/5

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

Váš oblúbený nôž do prírody ??? 20 dec 2016 20:48 #3328

Caute zaleasaci

takze toto je taka moja mensia zbierka kt. pouzivam :) victorinox edc striedam s leaherman glock a tramontina do lesa plus vnox k nim ....secky odskusane funkcne super nemenil by som

Posledná úprava: od Smithi.

Váš oblúbený nôž do prírody ??? 17 aug 2016 05:26 #3248

karolruszo napísal: Dakujem za privitanie :) ja dakujem tebe lebo keby si nebol ti tak asi tu znacku nespoznsm len kvoly tvojmu videu na youtube kde si robil recenziu som o tej znacke pocul :)

Tak to som rád len nech dobre slúžia -/5

Váš oblúbený nôž do prírody ??? 16 aug 2016 20:00 #3246

Dakujem za privitanie :) ja dakujem tebe lebo keby si nebol ti tak asi tu znacku nespoznsm len kvoly tvojmu videu na youtube kde si robil recenziu som o tej znacke pocul :)

Váš oblúbený nôž do prírody ??? 16 aug 2016 19:55 #3245

Zdravím ťa a zároveň ťa tu vítam -/5 Hultafor patrí tiež medzi moje oblúbené nože hľavne tou cenou -*95 oceľ za tú cenu až neskutočná -98

Váš oblúbený nôž do prírody ??? 16 aug 2016 19:47 #3243

Prirode zdar ludkovia tak moje oblubene trio ktore nosim do lesa je hultafors hvk mora light my fire a victorinox hiker mne osobne uplne postacia samozrejme pilka a sekerka ktomu :) -/5

Váš oblúbený nôž do prírody ??? 02 dec 2015 11:39 #3023

• 0rech
  • 0rech-ov Avatar
  • Návštevník
  • Návštevník
Cawte.Ja používam tieto nože podľa potreby.
Prílohy:

Váš oblúbený nôž do prírody ??? 27 nov 2015 20:50 #3018

Momentáne -*987

Prílohy:

Váš oblúbený nôž do prírody ??? 06 máj 2015 20:02 #2941

Kurnikšopa, karta vo foťáku mi vypovedala službu +648 Nevadí, tak aspoň tie špecifikácie :) Celková dĺžka - 223mm, dĺžka čepele - 11cm, dĺžka rukoväte - zhruba 11cm, skrátka 1:1. Hrúbka čepele - 2mm, šírka čepele - 30mm. Materiál rukoväte - dubové drevo napustené domácim liehovým moridlom z liehu a slivkového práchna (vonia pekne 777/ ), doplnené koženým krúžkom a hovädzou kosťou. Nie je to fulltang, čepeľ je na vyše 5mm široký tŕň ktorý je do rukoväte vpálený a zaistený živicou (či prírodnou alebo epoxidovou neviem). Okolie vstupu tŕňa do rukoväte je utesnené voskom. Výbrus je klasický klin bez fazetky, brúsi sa to dobre, ostrie tiež drží v pohode... nôž má taký "surový" finiš čo mi plne vyhovuje, keď už bežný historický "look" tak se vším všudy :) Ja som s ním spokojný.

Váš oblúbený nôž do prírody ??? 02 máj 2015 12:43 #2938

Tak ono tam nieje veľmi čo vidieť, je z oboch strán rovnaký :) Ale dobre, niečo ešte môžem potom s ním nafotiť :) A pridám aj nejaké technické údaje. Každopádne, dnes som ho skúšal a reže celkom obstojne by som povedal :)

Čas vytvorenia stránky: 0.297 sekúnd