Vitajte, Hosť
Užívateľské meno: Heslo: Pamätať si ma

TÉMA: Mäsožravé rastliny

Mäsožravé rastliny 17 apr 2017 17:51 #3587

dakujem dnes som si ich bol kupit, ale zatial som im dal prevarenu vodu lebo dufam že bude dnes pršat a hned zajtra im to vymenim ale dufam ze to nebude vadiť

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

Mäsožravé rastliny 17 apr 2017 17:41 #3586

Marko7 napísal:

Mucholapka podivná a tá druhá asi rod Sarracenia :) Pekné tak nech ti pekne rastú mne bude onedlho kvitnúť rosnatka potom pridám foto kvetu -98

Mäsožravé rastliny 17 apr 2017 17:38 #3585

Prílohy:

Mäsožravé rastliny 10 apr 2017 11:56 #3569

Kamaráti nové mäsožravky si pomaličky zvykajú tak hodím pár foto:

Mäsožravé rastliny 06 apr 2017 10:53 #3565

Dnes som si na záhradkárovi zakúpil ďalšie 3 mäsožravky -98 Dve rosičky a jednu tučnicu -98 Lepšie fotky pridám o pár dní keď sa troška schopia z prevozu -98 . Inak vnútri v pavilóne je milí pán ktorý predáva pekné mäsožravky takže odporúčam -98

Prílohy:

Mäsožravé rastliny 28 mar 2017 16:03 #3532

Pár makro fotiek pascí Mucholapky podivnej -*987

Mäsožravé rastliny 20 mar 2017 16:16 #3515

Takže dnes som si v Obi zakúpil takéto malé parenisko na okno kde budem pestovať mäsožravky -/5

Zataľ tam mám Mucholapku podivnú (Dionaea muscipula ) ktorú som tiež zakúpil v obi Snáď troška ožije a rozrastie sa -98

Mám tam aj jeden Krčiažnik (Nepenthes) neviem presne aký druh. Ale mám u už dlhšie bola väčšia ale zostrihol som ju lebo v zime mi vôbec nerobila krčiažky. Snáď sa teraz na jar preberie -98

Plánujem si ešte dokúpiť nejaké Rosičky (Drosera) tie sa mi páčia asi najviac a možno aj Tučnicu (Pinguicula). V apríli u nás bude záhradkárska výstava tak hádam tam budú nejaké druhy predávať -98 Chcem niečo menšie čo môžem pestovať v danom parenisku na okne -98

Mäsožravé rastliny 19 mar 2017 15:52 #3514

Ďalšie fajn video:

Plánujem pestovať nejakú menšiu mesožravku už si pre ňu chystám takú "banku" gulatú vázu -98 Neskôr hodím foto -98 Kedysi som pestoval mesožravky a chcem sa k tomu znova vrátiť :)

Mäsožravé rastliny 18 mar 2017 19:12 #3512

Pestujete nejaké mäsožravé rastlinky? :)

Čas vytvorenia stránky: 0.684 sekúnd