Jednoduchá fotopasca Spypoint LINK-MICRO LTE:

Dnes tu máme ďalšiu fotopascu, ktorú mi venovala firma IBO aby som ju vyskúšal a otestoval v teréne. Samozrejme som sa tomu potešil a vybral sa nastaviť ju na fajné miestečko do lesa. Nižšie na videu sa môžete pozrieť ako a kde sa mi podarilo fotopascu umiestniť, ako sa ovláda pomocou aplikácie a aké fotografie sa podarilo zachytiť počas jej pobytu v teréne.

Jedná sa o jednu z najmenších fotopascí na trhu, takže správne ju zamaskovať aby splynula s prírodou nebude problém. Dopomôže tomu aj pekný kamuflážny vzor fotopasce. Jej ovládanie je naozaj jednoduché a aplikácia v telefóne prehľadná, zvládnu ju ovládať aj menej technicky zruční užívatelia. Asi najväčšia výhoda tejto fotopasce je príjemná aplikácia, kde Vám bude chodiť každý mesiac 100 fotografii úplne ZADARMO. Nemusíte si tak kupovať SIM kartu a platiť za MMSky alebo paušál. Pokiaľ Vám 100 fotiek mesačne nebude stačiť, dá sa v aplikácii dokúpiť aj ďalší balíček.

Fotopasca je osadená 10Mpx snímačom a kvalita fotiek je dobrá - priemerná. Videl som už aj podstatne krajšie ale aj horšie, takže myslím si že sa jedná o taký  priemer toho čo sa momentálne na trhu ponúka. Fotografie sú vo Full HD rozlíšení. Najväčšie mínus, ktoré dávam tejto fotopasci je to, že nepodporuje natáčanie videí!!! Áno čítate správne táto fotopasca robí iba fotografie! Je to dôvod prečo by som si ju ja osobne nikdy nezakúpil. Ale samozrejme nájdu sa ľudia, ktorí videá nepotrebujú a na to aby mali prehľad aká zver im do revíru chodí alebo na zabezpečenie nejakého objektu im budú fotografie stačiť.

Myslím že na zabezpečenie objektu či už chaty, chalupy, či záhrady môže poslúžiť veľmi dobre. Fotografie Vám do aplikácie vďaka LTE prenosu prídu v podstate okamžite. Takže ak sa niečo pred Vašim objektom mihne budete o tom behom chvíle vedieť!

 

Výhody fotopasce Spypoint Link Micro LTE:

- Malá šikovná fotopasca, ktorá sa dobre zamaskuje.

- Jednoduché ovládanie pomocou prehľadnej aplikácie pre IOS aj Android.

- Obsahuje SIM kartu a mesačne dostávate 100-fotiek ZADARMO netreba už riešiť žiadny paušál na MMS ani nič podobné.

- Detekcia pohybu až na 30 metrov.

- Rýchly prenos fotografii vďaka LTE anténe.

 - Vhodná na zabezpečenie objektu.

- Prevádzková teplota -40C až +60C.

- Na fotografii sa zobrazuje dátum, čas, teplota a fáza mesiaca.

 

Nevýhody fotopasce Spypoint Link Micro LTE:

- Nenatáča videá to je asi jej najväčšia nevýhoda.

- Priemerná kvalita fotografií.

 

Fotopascu Spypoint Link Micro LTE môžete zakúpiť v našom e-shope: Zalesackyshop.sk - Spypoint prípadne na e-shope našeho dodávateľa: IBO.sk