Turistická navigácia do mobilu - Locus Map:

DSC01177

Ahoj kamaráti, naposledy som Vám predstavil turistickú navigáciu Garmin Etrex 20 no dnes by som sa zameral na navigáciu, ktorá sa dá použiť priamo na Vašom smartfóne. V dnešnej modernej dobe má už asi každý nejaký ten mobil s androidom a GPS modulom. No a práve do Vášho mobilu si môžete stiahnuť skvelú aplikáciu Locus Map, ktorá Váš mobilný telefón premení na plne postačujúcu turistickú navigáciu.

DSC01175f

Locus map si môžete stiahnuť TU. Po stiahnutí a nainštalovaní aplikácie si v ponuke mapy môžete vybrať z veľkého množstva online máp. Na výber sú turistické mapy, cyklo mapy, lyžiarske mapy, cestné mapy, atď... Výhoda je, že mapu si doma môžete stiahnuť napr. cez wifi a po stiahnutí si ju prepnete v offline mapách. Potom už na turistike stačí mať len pustené GPS a môžete vyraziť. Nepotrebujete žiadne pripojenie na internet čo je super :-) 

DSC01182f

Môžete si do mapy vkladať rôzne body záujmu, vytvárať trasy či nahrávať trasu kadiaľ ste prešli. V aplikácii je bohatý výber rôznych možností, takže sa to chce s ňou troška zoznámiť.

DSC01178f

Na výber máte buď free verziu, ktorá je zadarmo (nevýhoda zobrazujú sa tam reklamy) alebo platenú verziu, ktorú si jednorázovo zaplatíte a môžete doživotne využívať. Ja osobne som si ju zaplatil keďže ju používam dosť často a oplatí sa to. 

 

Zakúpte si kvalitný mobil za super ceny: